fbpx
Trening juniorów młodszych Warty Poznań

Juniorzy młodsi Warty Poznań rozpoczęli przygotowania do sezonu

25 zawodników z pola plus bramkarze – taka grupa juniorów młodszych Warty Poznań rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu Centralnej Ligi Juniorów U-17.

Przez ostatnie 2 tygodnie młodzi gracze “Zielonych” trenowali indywidualnie według planu nakreślonego przez trenerów z Bartoszem Majchrzakiem na czele. We wtorek spotkali się na obiektach przy Drodze Dębińskiej na zajęciach wprowadzających, a środowy, przedpołudniowy trening był poświęcony testom wydolnościowym.

Trener Bartosz Majchrzak, juniorzy Warty Poznań

W zespole są głównie chłopcy z rocznika 2003 oraz 3 młodszych zawodników. Do drużyny dołączyło 10 graczy, którzy dobrze zaprezentowali się podczas naboru, który organizowaliśmy wiosną – opowiada trener Bartosz Majchrzak. – Do 24 lipca będziemy trenowali na własnych obiektach, a dzień później udamy się na tygodniowy obóz w Opalenicy. Do końca lipca rozegramy 3 sparingi: z ŁKS Łódź, Akademią Reissa Poznań oraz seniorską drużyną Victorii Września. W sierpniu zmierzymy się ponadto ze Śląskiem Wrocław, dojdzie też do pojedynku z drużyną juniorów starszych Warty Poznań.

Start rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów U-17 jest zaplanowany na drugi weekend sierpnia