fbpx
Trener Warty Poznań Piotr Tworek gra w tenisa

Pojedynek na korcie: trener kontra fizjoterapeuta

Prosimy nie regulować odbiorników, na pewno są Państwo na oficjalnej stronie internetowej klubu piłkarskiego Warta Poznań.

Trener Piotr Tworek odłożył dziś na chwilę analizy meczów, planowanie treningów oraz głowienie się nad składem i podjął rękawicę, stając do pojedynku tenisowego z fizjoterapeutą Zielonych, Wojciechem Danielewiczem. Od razu było widać, że dla obu zawodników nie była to pierwsza wizyta na korcie. Z tą różnicą, że Wojtek (ma w swoim portfolio udział w turniejach tenisowych w roli sędziego liniowego i to, że jego orzeczenia podważała sama Maria Szarapowa!) gra amatorsko w tenisa regularnie od jakichś 6 lat. Trener z kolei przyznał się, że miał dłuższy rozbrat z rakietą.

Trener Warty Poznań Piotr Tworek gra w tenisa

I jeszcze gra lewą ręką – już na początku rozgrzewki szkoleniowiec zauważył, że może się spodziewać jeszcze trudniejszych, bo nietypowych zagrań zza siatki.

Niespodzianki nie było. Trener obronił wprawdzie kilka meczboli, ale w końcu uległ klubowemu fizjoterapeucie 3:6, 1:6. – Było dużo śmiechu i kilka ciekawych zagrań, a na koniec trener dodał, że na pewno nie był to nasz ostatni mecz – opowiada zwycięzca.

Zdążyliśmy już poznać ambicję trenera na tyle dobrze, iż nie mamy wątpliwości, że wkrótce dojdzie do rewanżu.

Fizjoterapeuta Warty Poznań Wojciech Danielewicz gra w tenisa