fbpx
Warta Poznań w Grodzisku Wlkp.

Trwa sprzedaż biletów na mecze Warty Poznań z Podbeskidziem Bielsko-Biała i GKS Jastrzębie

Na platformie bilety.klubwarta.pl trwa sprzedaż biletów na dwa najbliższe mecze Warty Poznań w Fortuna 1. Lidze – pojedynki z Podbeskidziem Bielsko-Biała i GKS Jastrzębie. Wstęp na każde z tych spotkań kosztuje 5 zł.

Po dwóch wyjazdowych wygranych zespół Piotra Tworka zagra teraz dwa mecze w roli gospodarza. W środę o godz. 17 podejmie Podbeskidzie Bielsko-Biała, a w niedzielę o godz. 16 zmierzy się z GKS Jastrzębie. Oba pojedynki odbędą się na stadionie przy ul. Powstańców Chocieszyńskich 52 w Grodzisku Wlkp. To tam “Zieloni” będą podejmowali ligowych rywali w najbliższym czasie. W jedynym ligowym meczu rozegranym w tym sezonie na obiekcie w Grodzisku Wlkp. Warta Poznań pokonała 1:0 GKS Bełchatów.

Stadion jest oddalony od „Ogródka” przy Drodze Dębińskiej o ok. 50 km. Aby ułatwić kibicom decyzję o udaniu się na mecz, obniżyliśmy ceny biletów na mecze „Zielonych” rozgrywane w Grodzisku Wlkp. W sprzedaży jest tylko jeden rodzaj wejściówki – za 5 zł. To cena, która pozwala nam pokryć koszt obsługi dystrybucji biletów.

Są one w sprzedaży na platformie bilety.klubwarta.pl. Zakupione tam wejściówki można wydrukować i zabrać ze sobą na mecz lub okazać przy wejściu na stadion na ekranie urządzenia mobilnego – smartfona, tabletu itp. Decyzja należy do kibiców. W dniu meczu karty wstępu będzie można kupić w kasach biletowych na stadionie. Uprawniają one do wejścia na stadion i zajęcia miejsca na zadaszonej trybunie w sektorach A , B, C lub D. Dla zmotoryzowanych kibiców będą przygotowane miejsca parkingowe tuż przy stadionie (patrz plan).

Warta Poznań gra w Grodzisku Wlkp. - plan stadionu

Kibice Warty Poznań, którzy na mecz do Grodziska Wlkp. zechcą wybrać się koleją, mogą wysiąść z pociągu już na stacji Grąblewo, z której do przejścia na stadion jest ok. kilometra. Podobny dystans będą mieli do pokonania kibice, którzy wysiądą na stacji w Grodzisku Wlkp. Sama podróż w jedną stronę pociągiem Kolei Wielkopolskich (reklamują się sympatycznie brzmiącym hasłem “Kolej Warta podróżowania”) zajmuje mniej więcej godzinę.

Rozkład jazdy wybranych pociągów Kolei Wielkopolskich na środę, 21 sierpnia:

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 14:42); Przyjazd: Grąblewo (15:30), Grodzisk Wlkp. (15:35)
Wyjazd: Poznań Główny (15:23); Przyjazd: Grąblewo (16:12), Grodzisk Wlkp. (16:17)
Wyjazd: Poznań Główny (15:52); Przyjazd: Grąblewo (16:47), Grodzisk Wlkp. (16:51)

Rozkład jazdy wybranych pociągów Kolei Wielkopolskich na niedzielę, 25 sierpnia:

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 11:52); Przyjazd: Grąblewo (12:46), Grodzisk Wlkp. (12:51)
Wyjazd: Poznań Główny (13:45); Przyjazd: Grąblewo (14:40), Grodzisk Wlkp. (14:45)

Kibicuj Warcie Poznań na meczach w Grodzisku Wlkp!