fbpx
Jubileusz Bartosza Kieliby (Warta Poznań)

Jubileusz kapitana Warty Poznań, Bartosza Kieliby

Liczbę stu oficjalnych występów w barwach Warty Poznań przekroczył obrońca i kapitan „Zielonych”, Bartosz Kieliba. Z tej okazji dostał pamiątkową koszulkę, a jubileuszu pogratulował mu m.in. właściciel klubu, Bartłomiej Farjaszewski.

Bartosz Kieliba jest piłkarzem Warty Poznań od początku 2016 roku z Jaroty Jarocin, którego jest wychowankiem i dla którego grał wcześniej przez 8 sezonów. Z klubem z Drogi Dębińskiej 29-letni dziś stoper awansował najpierw do II ligi, a teraz rozpoczął drugi sezon na zapleczu ekstraklasy.

Warta Poznań - GKS Jastrzębie. Bartosz Kieliba

Przez 3,5 roku Bartosz Kieliba wystąpił w ponad stu oficjalnych spotkaniach. Setnym meczem ligowym w Warcie Poznań był dla kapitana drużyny środowy pojedynek z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Dlatego w niedzielę, przed rozpoczęciem meczu z GKS Jastrzębie Bartosz Kieliba otrzymał okolicznościową koszulkę „Zielonych”. Na plecach, pod nazwiskiem piłkarza, zamiast tradycyjnej „5” umieszczona została liczba 100. Prezent wręczyli kapitanowi właściciel klubu Bartłomiej Farjaszewski oraz dyrektor sportowy Robert Graf. Zawodnik dostał też brawa od publiczności.

Sto meczów Bartosza Kieliby w Warcie Poznań

Oprócz 101 już występów ligowych Bartosz Kieliba ma na koncie jeszcze jedno spotkanie w Pucharze Polski w ekipie Warty Poznań. W sumie zdobył dla niej 5 goli.

Bartku, gratulujemy i życzymy kolejnej setki z herbem Warty Poznań na piersi!