fbpx
Mecz Warty Poznań w Grodzisku Wlkp.

Kup bilet na mecz Warty Poznań z Odrą Opole

Na platformie bilety.klubwarta.pl rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecz Warty Poznań z Odrą Opole. To przełożone spotkanie z 7. kolejki Fortuna 1 Ligi, które odbędzie się w środę, 18 września o godz. 20. Wstęp na stadion w Grodzisku Wlkp. kosztuje tylko 5 zł.

Warta Poznań miała zmierzyć się z Odrą Opole w sobotę, 7 września. Pojedynek został jednak przeniesiony na 18 września ze względu na powołanie jednego z graczy rywali do młodzieżowej reprezentacji Polski. Obie drużyny zmierzą się więc w środę, 18 września o godz. 20. Tak późna pora jest związana z planowaną transmisją TV przez stację Polsat. Na stadionie w Grodzisku Wlkp. zespół trenera Piotra Tworka radzi sobie bardzo dobrze – zdobył dotychczas 7 na 9 możliwych punktów. Bądź z “Zielonymi” na stadionie i wspieraj ich w walce o kolejne zwycięstwo w Fortuna 1 Lidze.

Bilet na mecz Warta Poznań - Odra Opole

Zachęcamy do zakupu biletów w internecie, na stronie bilety.klubwarta.pl. Zakupione tam wejściówki można wydrukować i zabrać ze sobą na mecz lub okazać przy wejściu na stadion na ekranie urządzenia mobilnego – smartfona, tabletu itp. Decyzja należy do kibiców. W dniu meczu karty wstępu będzie można kupić w kasach biletowych na stadionie. Uprawniają one do wejścia na stadion i zajęcia miejsca na zadaszonej trybunie w sektorach A , B, C lub D. Dla zmotoryzowanych kibiców będą przygotowane miejsca parkingowe tuż przy stadionie (patrz plan).

Warta Poznań gra w Grodzisku Wlkp. - plan stadionu

Kibice Warty Poznań, którzy na mecz do Grodziska Wlkp. zechcą wybrać się koleją, mogą wysiąść z pociągu już na stacji Grąblewo, z której do stadionu jest mniej niż kilometr. Podobny dystans będą mieli do pokonania kibice, którzy wysiądą na stacji w Grodzisku Wlkp. Sama podróż w jedną stronę pociągiem Kolei Wielkopolskich (reklamują się sympatycznie brzmiącym hasłem “Kolej Warta podróżowania”) zajmuje niespełna godzinę.

Rozkład jazdy wybranych pociągów Kolei Wielkopolskich na środę, 18 września:

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 18:12); Przyjazd: Grąblewo (19:00), Grodzisk Wlkp. (19:05)
Wyjazd: Poznań Główny (18:52); Przyjazd: Grąblewo (19:45), Grodzisk Wlkp. (19:50)

Kibicuj Warcie Poznań na meczach w Grodzisku Wlkp!