fbpx

Pojedź autokarem na środowy mecz Warty Poznań z Odrą Opole

Darmowy przejazd autokarem na mecz z Odrą Opole zapewnia 50 kibicom Warta Poznań, wspólnie ze swoim partnerem, firmą Fox Travel.

W środę o godz. 20 na stadionie w Grodzisku Wlkp. “Zieloni” rozegrają zaległy mecz 7. kolejki Fortuna 1 Ligi. Ich rywalem będzie Odra Opole. W przypadku wygranej zespół trenera Piotra Tworka może wrócić na pozycję lidera rozgrywek. Piłkarzom niewątpliwie przyda się wsparcie ze strony publiczności.

Dla tych kibiców, którzy mogliby mieć problem z dotarciem do Grodziska Wlkp. i powrotem z meczu (nie ma dogodnego połączenia kolejowego po godz. 22), Warta Poznań oferuje możliwość bezpłatnego przejazdu autokarem. Pojazd firmy Fox Travel ruszy w środę o godz. 18:30 spod siedziby klubu przy Drodze Dębińskiej 12, a w drogę powrotną wyjedzie ok. 20 minut po zakończeniu meczu. Zakończenie podróży – w miejscu zbiórki, czyli w okolicach “Ogródka”.

W autokarze jest 50 miejsc. Chętni do wyjazdu na mecz mogą się zgłaszać mailowo, pisząc na adres p.lesniowski@wartapoznan.pl (należy podać imię, nazwisko i numer telefonu), lub osobiście, w siedzibie Warty Poznań w poniedziałek i wtorek w godz. 10-15.