fbpx
Warta Poznań - Odra Opole 3:0. Trener Warty Piotr Tworek

Wypowiedzi trenerów po meczu Warty Poznań z Odrą Opole

Bezdyskusyjnym i w pełni zasłużonym zwycięstwem Warty Poznań 3:0 zakończył się jej mecz z Odrą Opole w rozegranym w środę zaległym meczu 8. kolejki Fortuna 1 Ligi. Oto, jak to spotkanie ocenili trenerzy obu drużyn:

Piotr Plewnia, trener Odry Opole: Nie ma czego podsumowywać. Mogę tylko pogratulować zespołowi Warty pewnego zwycięstwa 3:0. Nie będę komentował meczu, bo wszyscy – kibice, nasi zawodnicy – widzieli, co zagraliśmy. Musimy sobie sami poradzić z problemami, które mamy.

Warta Poznań - Odra Opole 3:0. Trener Odry Piotr Plewnia

Piotr Tworek, trener Warty Poznań: Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że ten mecz może być bardzo istotny dla układu tabeli. Osiągnęliśmy niemal półmetek rundy i chcieliśmy nadać kierunek, w którym będzie zmierzała Warta. Przygotowaliśmy się bardzo mocno do tego meczu, tutaj szczególne ukłony dla moich asystentów Adama Szały i Dominika Kubiaka. Wygraliśmy 3:0, zdobyliśmy piękne bramki, ale myślami jesteśmy już przy spotkaniu z Sandecją Nowy Sącz. Musimy się zregenerować, żeby tam powalczyć o kolejne punkty. Najbardziej cieszy mnie proces, który rozpoczął się od momentu, gdy zostałem zatrudniony w klubie. Drużyna poszła w tym samym kierunku co ja. Widzę radość w oczach zawodników i oby ona nigdy nie zniknęła.


Zobacz galerię zdjęć z meczu