fbpx
Warta Poznań - Odra Opole 3:0. Robert Janicki

Robert Janicki: Zagraliśmy piłkę przyjemną dla oka

Z każdym meczem rośniemy jako drużyna. Cieszę się, że w końcu udało nam się wygrać, bo we wcześniejszych spotkaniach mimo dobrej gry brakowało nam zwycięstw – mówi Robert Janicki, jeden z bohaterów Warty Poznań w meczu z Odrą Opole (3:0).

W środowy wieczór w Grodzisku Wlkp. Warta Poznań zagrała bardzo dobry mecz i łatwo rozprawiła się z Odrą Opole w zaległym meczu 8. kolejki Fortuna 1 Ligi. Po tym zwycięstwie „Zieloni” awansowali na pierwsze miejsce w tabeli. Po jednej czwartej sezonu mają na koncie 17 pkt.

Całe spotkanie było w naszym wykonaniu bardzo efektowne, a te bramki to była taka wisienka na torcie. Każdy, kto przyszedł na stadion zobaczył, że zagraliśmy przyjemną dla oka piłkę i sądzę, że to zwycięstwo było zasłużone – mówi Robert Janicki, który rozpoczął strzelanie goli w meczu z Odrą.

Warta Poznań - Odra Opole 3:0. Robert Janicki

Piłkarze Piotra Tworka przerwali serię trzech meczów bez zwycięstwa i zanotowali trzecią wygraną w czwartym w tym sezonie meczu w roli gospodarzy. – Z każdym meczem rośniemy jako drużyna i cieszę się, że w końcu udało nam się wygrać, bo we wcześniejszych spotkaniach mimo dobrej gry brakowało nam zwycięstw. Teraz z kolei cała ta ciężka praca wykonana przez nas dała efekt w postaci trzech punktów – podkreśla pomocnik Warty Poznań. – Cieszy nas fakt, że jesteśmy liderami tabeli, ale teraz musimy dbać o to, by zachować tą pozycję. Nie możemy się tym zachłysnąć. Dalej musimy robić swoje i pracować tak, jak do tej pory to czyniliśmy. Dobrze jednak, że w końcu możemy z takim niezbyt dużym, ale jednak spokojem, patrzeć w tabelę.

Warta Poznań - Odra Opole 3:0. Robert Janicki


Zobacz galerię zdjęć z meczu