fbpx
Jakub Puchalski, menedżer sportu w Rehasport Clinic i dyrektor sportowy Warty Poznań S.A. Robert Graf

Warta Poznań podpisała nową umowę z Rehasport Clinic

Lider Fortuna 1 Ligi Warta Poznań zacieśnia współpracę z Rehasport Clinic. Strony podpisały właśnie nową umowę na czas nieokreślony.

Bardzo cieszymy się z tego, że umowa o naszej współpracy będzie obowiązywała dłużej, bo mamy bardzo dobre doświadczenia związane z jej realizacją w poprzednim okresie. Poczuliśmy, że trafiliśmy pod fachową opiekę wysokiej klasy specjalistów – mówi Robert Graf, dyrektor sportowy Warty Poznań S.A.

Zgodnie z umową piłkarze pierwszej drużyny Warty Poznań będą mieli dostęp do wskazanych lekarzy z Rehasport Clinic, dwa razy w trakcie roku będą też mieli przeprowadzaną Biomechaniczną Ocenę Funkcjonalną oraz badane progi mleczanowe. – Możemy też liczyć na błyskawiczną pomoc w przypadku kontuzji piłkarzy, a także przeprowadzenie testów medycznych przed podpisaniem kontraktów z zawodnikami. W naszej dotychczasowej współpracy z Rehasport Clinic nie było żadnych powodów do narzekań – podkreśla dyrektor Robert Graf.

Rehasport Clinic to czołowa klinika medyczna w Polsce, która jako pierwsza w kraju otrzymała najwyższy certyfikat FIFA Medical Centre of Excellence. Jest oficjalnym partnerem medycznym pięciu związków sportowych oraz czołowych klubów z kilku dyscyplin, także piłkarskich. – Warta Poznań jest bardzo ważną częścią naszej sportowej rodziny i mamy duży szacunek dla jej ponad stuletniej historii.  – przyznaje menedżer sportu w Rehasport Clinic Jakub Puchalski.