fbpx
Agnieszka Torba i Mateusz Koszycki w Warcie Poznań

Nowe twarze w dziale marketingu i komunikacji Warty Poznań

Agnieszka Małgorzata Torba i Mateusz Koszycki wzmocnili Wartę Poznań. Trafili do zespołu, który odpowiada za marketing, komunikację i media społecznościowe.

Agnieszka Małgorzata Torba jest absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie studiowała na kierunkach: doradztwo zawodowe i personalne oraz edukacja medialna i technologie informacyjne. Jej pasją jest kolarstwo. Od 7 lat zajmuje się profesjonalną fotografią w zawodowym peletonie. Ma na koncie różnego rodzaju publikacje w kraju i za granicą. Interesuje się mediami społecznościowymi, zagadnieniami związanymi z wizerunkiem sportowców oraz marketingiem.

Przeskok z kolarstwa do piłki nożnej to dla mnie wyzwanie, a ja lubię wyzwania. Tym bardziej cieszę się, że dostałam szansę na współpracę z tak fajną ekipą, jaką spotkałam w Warcie Poznań – podkreśla Agnieszka.

Staram się być wszędzie tam, gdzie rozwijają się ciekawe projekty piłkarskie. Dlatego znalazłem się w Warcie Poznań. Jest to klub z tradycjami, który ciągle zmienia się na lepsze. Postanowiłem zostać częścią tego projektu i wziąć udział w budowaniu nowej Warty – mówi z kolei Mateusz Koszycki.

Jest pasjonatem piłki nożnej. Pochodzi z Podlasia, a od ponad 5 lat jest związany z Poznaniem. Kiedyś był sędzią piłkarskim, grał też w zespołach amatorskich. Obowiązki w Warcie Poznań godzi z pracą trenera futbolowej młodzieży. Specjalizuje się w marketingu i dobrze czuje się w mediach społecznościowych. Mówi o sobie, że jest humanistą, a poza piłką nożną kręcą go podróże – również autostopem, po Polsce i Europie.

Agnieszko i Mateuszu, witamy w Zielonej Rodzinie!