fbpx
Bloch Optyk w Klubie Biznesu Warty Poznań. Wieńczysław Bloch, Marcin Janicki, Łukasz Trałka; fot. Adam Ciereszko

Firma Bloch Optyk w Klubie Biznesu Warty Poznań S.A.

Z radością informujemy, że Bloch Optyk, firma z 25-letnią tradycją, dołączyła do Klubu Biznesu Warty Poznań. To kontynuacja współpracy, która rozpoczęła się wiosną tego roku.

W środowe przedpołudnie przewodniczący rady nadzorczej Warty Poznań S.A., Marcin Janicki oraz piłkarz „Zielonych”, Łukasz Trałka przyjęli zaproszenie od właściciela firmy, pana Wieńczysława Blocha. Gościli w jednym z jego salonów optycznych. W miłej atmosferze potwierdzono wejście marki Optyk Bloch do Klubu Biznesu Warty Poznań. Umowa dotyczy Pakietu Złotego i będzie obowiązywała do końca sezonu.

POBIERZ FOLDER I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT KLUB BIZNESU WARTY POZNAŃ

„Niezmiernie miło nam ogłosić, że dołączyliśmy do klubu biznesu Warty Poznań kontynuując współpracę rozpoczętą w poprzednim sezonie. Ostatnie miesiące pokazały, że Warta Poznań zmierza we właściwym kierunku i stała się wiarygodnym partnerem dla przedsiębiorców zainteresowanych promocją poprzez sport. (…) Zachęcamy do tego, by wspierać najstarszy piłkarski klub z Poznania – bo z Wartą WARTO budować i współpracować” – informuje Bloch Optyk.

Bloch Optyk w Klubie Biznesu Warty Poznań. Wieńczysław Bloch, Marcin Janicki, Łukasz Trałka

Bardzo cieszymy się z tego, że udało nam się przedłużyć współpracę z tak cenioną i uznaną poznańską marką. Ta umowa to kolejny dowód na to, że #WartoBudować. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie, które pozwolą nam jeszcze sprawniej rozwijać Wartę Poznań – podkreśla Marcin Janicki, przewodniczący Rady Nadzorczej lidera Fortuna 1 Ligi.

Bloch Optyk w Klubie Biznesu Warty Poznań. Wieńczysław Bloch, Marcin Janicki; fot. Adam Ciereszko

Firma Bloch Optyk rozpoczęła swoją działalność 25 lat temu na Rynku Łazarskim. Do dziś mieści się tam jej jedna z nowoczesnych placówek optycznych. Poza tym dysponuje jeszcze trzema salonami: w Plewiskach oraz w centrach handlowych Avenida i Posnania.

#WartoBudować – a jakie jest Twoje powołanie?

Fot. Adam Ciereszko