fbpx
Sklep Warty Poznań

Kup gadżety kibica Warty Poznań. Jest kalendarz na 2020 rok i świąteczne promocje

Od poniedziałku do środy (16-18 grudnia) otwarty będzie sklep z pamiątkami Warty Poznań. To świetna okazja do tego, żeby kupić gwiazdkowy upominek. Tym bardziej można liczyć na rabat.

Koszulki meczowe „Zielonych”, szaliki, t-shirty, czapki, a także drobniejsze gadżety, takie jak zegar ścienny, piórnik, bidon, śniadaniówka, komin i wiele innych akcesoriów z herbem Warty Poznań – każdy z nich to świetne rozwiązanie na prezent pod choinkę. Nowością w sklepie przy Drodze Dębińskiej 12 jest kalendarz ścienny Warty Poznań na 2020 rok. Na każdej stronie jest umieszczony zawodnik, a w tle charakterystyczne poznańskie budynki. Klub chce w ten sposób podkreślić silne przywiązanie do miasta i dobre relacje z władzami Poznania. Kalendarz kosztuje 30 zł, ale można go też nabyć w zestawie z innymi, klubowymi gadżetami i zaoszczędzić nawet 15 zł

Kalendarz Warty Poznań na 2020 rok

Ale to nie wszystko. Akcesoria i pamiątki Warty Poznań z serii “Zielonej Strefy” można kupić ze zniżką. Za każde 100 zł wydane na gadżety kibicowskie obowiązuje 10 procent rabatu. W tym tygodniu sklep będzie otwarty w poniedziałek, wtorek i środę – od południa do godz. 17. Zapraszamy!