fbpx
Warta Poznań gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy 2020

Warta Poznań gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Zestaw kapitana Warty Poznań, trening z pierwszym zespołem oraz udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej “Zielonych” – wszystko to można wylicytować na aukcjach charytatywnych. Wpływy z nich zasilą konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w tym roku po raz 28. Tym razem pieniądze są zbierane na “zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji”. Warta Poznań także w tym roku gra razem z Orkiestrą. Na aukcje charytatywne Allegro klub przekazał:

Zestaw kapitana Warty Poznań, czyli oryginalną koszulkę meczową Bartosza Kieliby wraz z opaską kapitańską. Koszulkę i opaskę stoper “Zielonych” nosił podczas kilku spotkań rundy jesiennej Fortuna 1 Ligi. Tak udanej dla zespołu Warty Poznań, bo zakończonej na pierwszym miejscu w tabeli! Koszulka jest z kodem QR, symbolem akcji #WARTObudować. To strój z limitowanej serii – poznaniacy nie będą już grali w tych koszulkach.

Zestaw kapitana Warty Poznań. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2020


LINK DO AUKCJI


Chcesz wziąć udział w prawdziwym treningu drużyny Warty Poznań? Weź udział w licytacji. Jej zwycięzca będzie mógł spełnić swoje marzenia i przynajmniej na dwie godziny stać się prawdziwym piłkarzem.

Udział w treningu Warty Poznań. Warty Poznań. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2020


LINK DO AUKCJI


Nie lubisz biegać za piłką, ale chcesz choć przez moment poczuć się jak prawdziwy piłkarz? Wszystko jest możliwe. Na kolejnej aukcji oferujemy prawo do wzięcia udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej z zespołem “Zielonych”!

Udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej Warty Poznań. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2020


LINK DO AUKCJI


Wszystkie aukcje potrwają do 22 stycznia. Zachęcamy do licytowania, bo #WARTOpomagać.