fbpx
Piotr Skrobosiński i Jan Majsterek na testach w Warcie Poznań

Dwaj młodzi obrońcy na testach w Warcie Poznań

20-letni Piotr Skrobosiński z Polonii Środa Wlkp. i młodszy od niego o rok Jan Majsterek z Escoli Varsovia są na testach w Warcie Poznań. Obaj są środkowymi obrońcami.

Dla Piotra Skrobosińskiego (w marcu skończy 21 lat) to już drugie podejście do zespołu „Zielonych”. Latem ubiegłego roku był na obozie przygotowawczym z zespołem trenera Piotra Tworka i zagrał w sparingu z ŁKS Łódź. Potem był też sprawdzany w meczu kontrolnym przez Odrę Opole. Wrócił jednak do Polonii Środa Wlkp. i był jej podstawowym zawodnikiem w rundzie jesiennej. Wystąpił w 18 meczach III ligi i zdobył w nich trzy bramki. W grudniu pokazał się w meczu sparingowym w barwach Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.

Piotr Skrobosiński (z prawej) na testach w Warcie Poznań

Urodzony w czerwcu 2000 roku Jan Majsterek jest zawodnikiem stołecznej Escoli Varsovia. W poprzednim sezonie grał zarówno w zespole seniorów, jak i w Centralnej Lidze Juniorów. Strzelił w niej 3 gole.

Jan Majsterek na testach w Warcie Poznań

Piotr Skrobosiński i Jan Majsterek będą trenowali z zespołem Warty Poznań do końca tygodnia, a w sobotę zagrają w sparingu z Unią Swarzędz.