fbpx
Bartosz Wolny, członek Rady Nadzorczej Warty Poznań

Bartosz Wolny dołączył do Rady Nadzorczej Warty Poznań S.A.

Ma blisko 20-letnie doświadczenie zdobyte w bankowości, doradztwie i współpracy z administracją publiczną – poznański menedżer Bartosz Wolny został nowym członkiem Rady Nadzorczej Warty Poznań S.A.

Pamiętacie list otwarty właściciela Warty Poznań S.A., Bartłomieja Farjaszewskiego z marca ubiegłego roku? Na końcu odezwy do kibiców i sympatyków klubu znalazł się apel o zaangażowanie się w rozwój „Zielonych”: „Kibice, przyjaciele Warty Poznań, Rodzice! Wsparcie każdego z Was jest dla nas ważne. Wiem, że bez niego nie będzie możliwe osiągnięcie tak wysokiej jakości, jaką chciałbym, żeby nasz Klub reprezentował. WARTA POZNAŃ to WASZ Klub! Wspólnie zbudujmy nową jakość! Jestem otwarty na Wasze konstruktywne uwagi”.

Jedną z osób, które odpowiedziały wówczas na apel właściciela piłkarskiej Warty Poznań, był Bartosz Wolny. Po kilku spotkaniach z przedstawicielami władz klubu został włączony w skład Rady Nadzorczej. – Z przewodniczącym Rady, Marcinem Janickim rozmawialiśmy o pomysłach na rozwój Klubu i utwierdziliśmy się w przekonaniu, że mamy podobne wizje i pomysły – mówi Bartosz Wolny. – Moja rola polega głównie na wsparciu doradczym dla Rady, wzmocnieniu biznesowego i projektowego charakteru prac. Warta Poznań przechodzi sporą transformację. To ciekawy projekt i postaram się w nim pomóc. Dużo już udało się w ostatnim roku osiągnąć, więc najważniejsze to pomagać, doradzać i nie przeszkadzać – dodaje.

W skład Rady Nadzorczej Warty Poznań S.A. wchodzą: przewodniczący Marcin Janicki oraz właściciel klubu Bartłomiej Farjaszewski, mecenas Artur Meissner i właśnie Bartosz Wolny.

Witamy w Zielonej Rodzinie!