fbpx
Ankiety Warty Poznań

Kibicu! Wypełnij ankietę i pomóż nam zmieniać Wartę Poznań na lepsze

Chcemy dowiedzieć się, jak poznaniacy, kibice Warty Poznań oceniają zmiany w klubie i w jakim kierunku powinniśmy stawiać kolejne kroki  – mówi Jarosław Żubka, dyrektor marketingu i komunikacji Warty Poznań na temat internetowych ankiet, które mają zbadać, jakie jest postrzeganie klubu przez kibiców „Zielonych” oraz przez mieszkańców Poznania.

Warta Poznań we współpracy z poznańską firmą SportAnalytics przygotowała dwie ankiety. Jedna jest skierowana do kibiców, a druga do osób, które może kibicami się nie czują, ale jako mieszkańcy Poznania mają swoje zdanie na temat „Zielonych”. Należy wybrać jedną z opcji:

  1. https://wartakibic.webankieta.pl/
  2. https://mieszkaniec.webankieta.pl/

Wypełnienie ankiet jest bardzo proste i zajmuje 5-10 minut. Obie wersje będą dostępne w Internecie do godz. 23:59 w środę, 15 kwietnia 2020 roku.

Przez ostatnie kilkanaście miesięcy wiele się zmieniło przy Drodze Dębińskiej 12. Kierując do naszych kibiców i do poznaniaków prośbę o wypełnienie ankiety, chcemy dowiedzieć się, jak oceniają te zmiany i w jakim kierunku powinniśmy stawiać kolejne kroki. Jako klubowi mocno związanemu z Poznaniem, chcemy chcemy uwzględniać perspektywę i potrzeby mieszkańców stolicy Wielkopolski – mówi Jarosław Żubka, dyrektor ds. marketingu i komunikacji Warty Poznań. – Każdy głos, każda podpowiedź, sugestia opinia są dla nas ważne. Zachęcamy do dzielenia się linkami, przekazywania ich znajomym, rodzinie, bo im więcej będzie głosów, tym pełniejszy obraz uzyskamy.

Warta Poznań przygotowała akcję wspólnie z niezależną firmą badawczą SportAnalytics, która ma kilkunastoletnie doświadczenie w tego typu badaniach. W przeszłości działała wspólnie z wieloma klubami ekstraklasowymi (nie tylko piłkarskimi) oraz np. z Fortuna 1 Ligą.