fbpx
Sponsor strategiczny Warty Poznań, TOTALbet

Sponsor Warty Poznań i I ligi z prestiżowymi nagrodami!

Sponsor tytularny rozgrywek I ligi piłkarskiej – Fortuna, a także sponsor strategiczny Warty Poznań – TOTALbet, odnieśli sukcesy w swojej branży! Podczas uroczystej gali Legalnych Bukmacherów w warszawskim hotelu InterContinental, ten pierwszy zdobył główną nagrodę. Drugi – prestiżowe wyróżnienie. 

W wakacje 2018 roku ogłoszono ważną, z punktu widzenia rozwoju I ligi, wiadomość – rozgrywki zmieniły sponsora tytularnego. Było to istotne wydarzenie, które z pewnością ucieszyło wszystkie drużyny grające na tym froncie, również Wartę Poznań. Fortuna od razu mocno zaangażowała się w nowy projekt. I co ważne, te działania zostały docenione nie tylko na piłkarskim froncie, ale również w branży bukmacherskiej.

W hotelu InterContinental w Warszawie odbyła się gala, podczas której wręczono najważniejsze w Polsce nagrody w branży bukmacherskiej. Fortuna triumfowała w głównej kategorii – Najlepszy Bukmacher. Równie ważną, a może jeszcze ważniejszą nagrodą, była ta przyznana przez użytkowników. Legalnie działający w Polsce bukmacher został także nagrodzony za najlepszą kampanię społeczną. Ponadto, Fortuna znalazła się w czołowej trójce nominowanych w kategoriach: najlepsza aplikacja mobilna, najlepsze zakłady live, najlepsze kursy i najlepszy marketing.

Na gali pojawili się również przedstawiciele TOTALbet. Sponsor strategiczny Warty Poznań został nominowany do nagrody w jednej z głównych kategorii, czyli najlepsze kursy. TOTALbet mocno wspiera Wartę w drodze po awans do najwyższej ligi piłkarskiej i organizuje szereg akcji marketingowych, w których z dumą informuje o współpracy z poznańską drużyną. Na stronie legalnibukmacherzy.pl znajduje się pełne uzasadnienie wyboru, lista nagrodzonych, legalnych bukmacherów, a także galeria zdjęciowa z gali.