fbpx
Kamera TV Polsat na meczu Warty Poznań

Telewizja pokaże trzy pierwsze mecze Warty Poznań po wznowieniu ligi

Wyjazdowe mecze piłkarzy Warty Poznań z GKS 1962 Jastrzębie (23. kolejka Fortuna 1 Ligi) i Odrą Opole (25. kolejka) oraz domowy pojedynek z Olimpią Grudziądz (24. kolejka) będzie można obejrzeć w Polsacie Sport.

Stacja Polsat planuje transmisje z aż sześciu spotkań w każdej kolejce Fortuna 1 Ligi. To istotna zmiana, bo przypomnijmy, że przed zawieszeniem rozgrywek kibice mogli zobaczyć w TV trzy mecze z każdej serii.

Kolejki będą rozłożone na trzy dni i każdego z nich na kanałach sportowych Polsatu będą pokazywane po dwa mecze. Te spotkania ligowe, które nie trafią na antenę tradycyjnej telewizji, będzie można obejrzeć na żywo w Internecie na stronie polsatsport.pl oraz na platformie IPLA.

Wiadomo już, że wszystkie spotkania Warty Poznań w pierwszej połowie czerwca będą transmitowane przez Polsat. Poznaliśmy dokładne terminy i godziny ich rozpoczęcia. Mecz w Jastrzębiu rozpocznie się o godz. 18:10 (początek transmisji o 18:00), natomiast pojedynki z Olimpią Grudziądz i Odrą Opole – o godz. 15:10 (transmisja od godz. 15:00).

Plan transmisji TV z meczów Warty Poznań w 23., 24. i 25. Kolejce Fortuna 1 Ligi

Środa 3 czerwca, godz. 18:10; GKS 1962 Jastrzębie – WARTA POZNAŃ (Polsat Sport)

Sobota, 6 czerwca, godz. 15:10; WARTA POZNAŃ – Olimpia Grudziądz (Polsat Sport)

Sobota, 13 czerwca, godz. 15:10; Odra Opole – WARTA POZNAŃ (Polsat Sport)