fbpx
Warta Poznań - Stal Mielec. Robert Janicki, banda LED, reklama

Promuj swój biznes na meczach Warty Poznań

Wybierz jeden z pakietów i zareklamuj się podczas meczów piłkarzy Warty Poznań – ceny reklamy na bandach LED zaczynają się już od 450 zł za minutę. Można też zostać Sponsorem Finiszu Ligi i promować swój biznes podczas wszystkich meczów „Zielonych” do końca tego sezonu.

Piłkarze Fortuna 1 Ligi wrócą na boiska już 3 czerwca. Każdy zespół ma do rozegrania 12 spotkań w sezonie zasadniczym, a ekipy z miejsc 3.- 6. zagrają również pod koniec lipca w barażach o awans do Ekstraklasy. Aż 6 meczów  z każdej kolejki będzie transmitowane przez stację Polsat Sport. Na stadionach staną wówczas nowoczesne bandy LED (reklama animowana). Warta Poznań oferuje do sprzedaży czas reklamowy na tych nośnikach.

Przed przerwaniem rozgrywek Fortuna 1 Ligi hitowe mecze na antenach Polsatu oglądało nawet ponad 100 tys. widzów. Teraz, gdy większość lig piłkarskich jest zawieszona, specjaliści przewidują, że każda kolejka zgromadzi przed telewizorami 200-300 tys. kibiców. To świetna okazja do tego, żeby dotrzeć z przekazem reklamowym do szerokiego grona zaangażowanych odbiorców.

Ostatni raport „Efektywności sponsoringu” przygotowany na zlecenie Fortuna 1  Ligi pokazuje siłę zasięgów medialnych. Ekwiwalenty reklamowe, czyli wycena wartości reklamowej ekspozycji firm i marek, w niektórych wypadkach podwajają kwoty sponsorskie wynikające z obowiązujących umów – mówi Jarosław Żubka, dyrektor ds. marketingu i komunikacji Warty Poznań.

Mecze Warty Poznań są w tym sezonie bardzo często pokazywane przez telewizję Polsat. Nasz klub stał się świetnym medium dla biznesu. Myślę, że szczególnie atrakcyjny z perspektywy firm i przedsiębiorców okaże się pakiet Sponsora Finiszu Ligi. Oferowane świadczenia, w oparciu o wspomniany raport, można szacować na poziomie miliona zł – twierdzi Jarosław Żubka. – Korzyść biznesowa to jedno, ale jest też szansa, by przejść do historii klubu. Dzięki obecności na koszulce „Zielonych” można bowiem awansować z nimi do Ekstraklasy.

Pakiet Sponsora Finiszu Ligi to propozycja dla firm, które chcą być z Wartą Poznań do końca sezonu, w którym zespół walczy o awans do najwyższej ligi w Polsce. Oprócz reklam na nośnikach LED w przypadku meczów pokazywanych w telewizji Polsat, gwarantujemy także miejsce na reklamę na tyłach koszulek piłkarzy „Zielonych” we wszystkich spotkaniach do końca rozgrywek 2019/20. Ponadto przyznajemy tytuł sponsora każdego meczu, którego Warta Poznań będzie gospodarzem w tym sezonie. Wiąże się to z z ekspozycją logotypu firmy w materiałach dla dziennikarzy oraz w relacjach w mediach społecznościowych. Po sezonie Sponsor Finiszu Ligi otrzyma też koszulkę meczową Warty Poznań z autografami całej drużyny „Zielonych”.

Zachęcamy do skorzystania z oferty Warty Poznań. #WARTOsięPokazać – jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo pakiet odpowiedni dla siebie.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 506 434 084 i pod adresem e-mail: biznes@wartapoznan.pl.