fbpx
Warta Poznań na stadionie w Grodzisku Wlkp.

We wtorek ruszy przedsprzedaż biletów na mecz Warta Poznań – Sandecja Nowy Sącz

456 biletów będzie dostępnych dla kibiców na niedzielny mecz Warty Poznań z Sandecją Nowy Sącz w 27. Kolejce Fortuna 1 Ligi. Pierwszeństwo w zakupie wejściówek mają osoby, które nabyły bilety-cegiełki w ramach akcji #1912na108. Urodzinowe cegiełki można kupić jeszcze tylko dzisiaj na bilety.klubwarta.pl.

Zgodnie z przepisami kluby będą mogły wpuszczać kibiców na trybuny od 19 czerwca. Dwa dni później „Zieloni” zmierzą się w Grodzisku Wlkp. z Sandecją Nowy Sącz (początek spotkania o godz. 17:40). Do dyspozycji publiczności będzie 456 miejsc na zadaszonej trybunie, w sektorach A, B, C i D.

Zamknięta sprzedaż biletów na niedzielny mecz ruszy we wtorek, 16 czerwca o godz. 12. Do końca dnia w środę możliwość zakupu wejściówek będą miały tylko osoby, które wsparły Wartę Poznań i kupiły bilety-cegiełki w ramach urodzinowej akcji #1912na108. Ostatnie bilety-cegiełki (kosztują 19,12 zł) są jeszcze do nabycia na platformie bilety.klubwarta.pl. Ich sprzedaż zakończy się o godz. 23:59 w poniedziałek, 15 czerwca.

Jeżeli po zakończeniu przedsprzedaży będą jeszcze dostępne bilety na mecz Warta Poznań – Sandecja Nowy Sącz, w czwartek trafią one do sprzedaży otwartej. Ta również będzie prowadzona na bilety.klubwarta.pl. Uwaga! Ze względów sanitarnych, nie ma możliwości zakupu biletu w kasie na stadionie oraz w siedzibie klubu – ani w przedsprzedaży, ani w dniu meczu.

Zgodnie z hasłem #SzanujZieleń zakupionej wejściówki nie trzeba drukować. Można pokazać bilet w formie elektronicznej na ekranie urządzenia mobilnego – smartfona, tabletu itp. Decyzja należy do kibiców.

Bilety na mecz będą w cenie 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy). Do zakupu biletów ulgowych są upoważnione dzieci, a także młodzież, studenci i emeryci.

Dla zmotoryzowanych kibiców będą przygotowane miejsca parkingowe tuż przy obiekcie (patrz plan).

Warta Poznań gra w Grodzisku Wlkp. - plan stadionu
Na mecz do Grodziska Wlkp. można udać się pociągiem Kolei Wielkopolskich, które są partnerem klubu. Kibice Warty Poznań mogą wysiąść już na stacji Grąblewo, z której do stadionu jest niespełna kilometr. Podobny dystans jest do pokonania ze stacji w Grodzisku Wlkp. Sama podróż w jedną stronę pociągiem Kolei Wielkopolskich zajmuje niespełna godzinę.

Proponowane połączenia kolejowe w niedzielę, 21 czerwca:

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 13:53); Przyjazd: Grąblewo (14:43), Grodzisk Wlkp. (14:48)
Wyjazd: Poznań Główny (godz. 15:56); Przyjazd: Grąblewo (16:45), Grodzisk Wlkp. (16:50)

Kibicuj Warcie Poznań w Grodzisku Wlkp! Bądź tego dnia z zespołem “Zielonych”!