fbpx
Kup bilet na mecz Waarty Poznań

Trwa sprzedaż biletów na mecz Warta Poznań – Sandecja Nowy Sącz

W niedzielę, po raz pierwszy od ponad trzech miesięcy, będzie można obejrzeć z trybun mecz piłkarzy Warty Poznań. Na bilety.klubwarta.pl trwa sprzedaż biletów na pojedynek “Zielonych” z Sandecją Nowy Sącz w 27. kolejce Fortuna 1 Ligi. Wejściówki kosztują 5 i 10 zł i można je kupić tylko w Internecie.

Od piątku, 19 czerwca kluby piłkarskie mają możliwość wpuszczania kibiców na organizowane przez siebie mecze ligowe. Warta Poznań już w niedzielę o godz. 17:40 podejmie w Grodzisku Wlkp. Sandecję Nowy Sącz. Zgodnie z wytycznymi klub może przeznaczyć dla publiczności maksymalnie 25 procent miejsc na widowni. W sprzedaży znalazło się więc 456 biletów, które upoważniają do wejścia na sektory A, B, C i D na zadaszonej trybunie grodziskiego obiektu.

Pierwszeństwo w zakupie biletów w przedsprzedaży miały osoby, które wsparły Wartę Poznań w ramach akcji #1912na108 i kupiły urodzinowe bilety-cegiełki. Teraz trwa już sprzedaż otwarta wejściówek na mecz z Sandecją Nowy Sącz. Można je kupić wyłącznie na platformie bilety.klubwarta.pl. Uwaga! Ze względów sanitarnych, nie ma możliwości zakupu biletu w kasie na stadionie oraz w siedzibie klubu – ani w przedsprzedaży, ani w dniu meczu.

Bilet na mecz Warta Poznań - Sandecja Nowy Sącz

Zgodnie z hasłem #SzanujZieleń zakupionej wejściówki nie trzeba drukować. Przy wejściu na stadion wystarczy pokazać bilet w formie elektronicznej na ekranie urządzenia mobilnego – smartfona, tabletu itp. Decyzja należy do kibiców.

Bilety na mecz będą w cenie 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy). Do zakupu biletów ulgowych są upoważnione dzieci, a także młodzież, studenci i emeryci.

Dla zmotoryzowanych kibiców będą przygotowane miejsca parkingowe tuż przy obiekcie (patrz plan).

Warta Poznań gra w Grodzisku Wlkp. - plan stadionu
Na mecz do Grodziska Wlkp. można udać się pociągiem Kolei Wielkopolskich, które są partnerem klubu. Kibice Warty Poznań mogą wysiąść już na stacji Grąblewo, z której do stadionu jest niespełna kilometr. Podobny dystans jest do pokonania ze stacji w Grodzisku Wlkp. Sama podróż w jedną stronę pociągiem Kolei Wielkopolskich zajmuje niespełna godzinę.

Proponowane połączenia kolejowe w niedzielę, 21 czerwca:

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 13:53); Przyjazd: Grąblewo (14:43), Grodzisk Wlkp. (14:48)
Wyjazd: Poznań Główny (godz. 15:56); Przyjazd: Grąblewo (16:45), Grodzisk Wlkp. (16:50)

Kibicuj Warcie Poznań w Grodzisku Wlkp! Bądź w niedzielę na stadionie i wspieraj “Zielonych”!