fbpx
Warta Poznań

Kup bilety na dwa mecze Warty Poznań – w pakiecie taniej!

10% zniżki otrzymają kibice, którzy kupią w pakiecie bilet na dwa domowe mecze Warty Poznań w Fortuna 1 Lidze – z Chrobrym Głogów i z Puszczą Niepołomice. Sprzedaż wejściówek trwa na bilety.klubwarta.pl.

W miniony weekend kibice wrócili na większość stadionów w Polsce. Fani “Zielonych” zobaczyli w niedzielę zwycięstwo swojej drużyny z Sandecją Nowy Sącz (2:0). Teraz ekipę trenera Piotra Tworka czeka wyjazdowy pojedynek z Miedzią Legnica (sobota, 27 czerwca), za to w kolejnym tygodniu będą aż dwie okazje do tego, żeby wybrać się na stadion w Grodzisku Wlkp.

We wtorek, 30 czerwca Warta Poznań podejmie Chrobrego Głogów, a cztery dni później, w sobotę, 4 lipca – Puszczę Niepołomice. Oba mecze rozpoczną się o godz. 17:40. Zgodnie z przepisami klub może przeznaczyć dla publiczności maksymalnie 25 procent miejsc na widowni. W puli znalazło się więc 456 biletów, które upoważniają do wejścia na sektory A, B, C i D na zadaszonej trybunie grodziskiego obiektu.

Taniej w pakiecie - bilety na mecze Warty Poznań z Chrobrym Głogów i Puszczą Niepołomice

Normalny bilet na mecz kosztuje 10 zł, a ulgowy – 5 zł. Do kupna biletów ulgowych są upoważnione dzieci, a także młodzież, studenci i emeryci. Na platformie bilety.klubwarta.pl ruszyła właśnie sprzedaż biletów na spotkanie z Chrobrym Głogów. Karty wstępu na mecz z Puszczą Niepołomice będą sprzedawane od 1 lipca, ale uwaga, już teraz można kupić wejściówki na oba mecze w pakiecie i skorzystanie z rabatu w wysokości 10%. Kto zdecyduje się na jednoczesny zakup biletu na pojedynki z Chrobrym i Puszczą, zapłaci 18 zł za normalne wejściówki i 9 zł za ulgowe.

Bilety można kupić wyłącznie w Internecie, na bilety.klubwarta.pl. Ze względów sanitarnych, nie ma możliwości zakupu biletu w kasie na stadionie oraz w siedzibie klubu – ani w przedsprzedaży, ani w dniu meczu.

Bilet na mecz Warty Poznań z Chrobrym Głogów w 28. kolejce Fortuna 1 Ligi

Zgodnie z hasłem #SzanujZieleń zakupionej wejściówki nie trzeba drukować. Przy wejściu na stadion wystarczy pokazać bilet w formie elektronicznej na ekranie urządzenia mobilnego – smartfona, tabletu itp. Decyzja należy do kibiców.

Dla zmotoryzowanych kibiców będą przygotowane miejsca parkingowe tuż przy obiekcie (patrz plan).

Warta Poznań gra w Grodzisku Wlkp. - plan stadionu

Na mecz do Grodziska Wlkp. można udać się pociągiem Kolei Wielkopolskich, które są partnerem klubu. Kibice Warty Poznań mogą wysiąść już na stacji Grąblewo, z której do stadionu jest niespełna kilometr. Podobny dystans jest do pokonania ze stacji w Grodzisku Wlkp. Sama podróż w jedną stronę pociągiem Kolei Wielkopolskich zajmuje niespełna godzinę.

Proponowane połączenia kolejowe we wtorek, 30 czerwca:

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 14:42); Przyjazd: Grąblewo (15:31), Grodzisk Wlkp. (15:36)
Wyjazd: Poznań Główny (godz. 15:56); Przyjazd: Grąblewo (16:45), Grodzisk Wlkp. (16:50)

Proponowane połączenia kolejowe w sobotę, 4 lipca:

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 13:53); Przyjazd: Grąblewo (14:43), Grodzisk Wlkp. (14:48)
Wyjazd: Poznań Główny (godz. 15:56); Przyjazd: Grąblewo (16:45), Grodzisk Wlkp. (16:50)

Kibicuj i wspieraj Wartę Poznań w Grodzisku Wlkp!