fbpx
Karol Gardzielewicz odszedł z Warty Poznań

Karol Gardzielewicz nie jest już piłkarzem Warty Poznań

30 czerwca skończyło się wypożyczenie Karola Gardzielewicza do Warty Poznań i zawodnik wrócił do Miedzi Legnica. W barwach „Zielonych” rozegrał w tym sezonie 11 spotkań.

Karol Gardzielewicz trafił do zespołu trenera Piotra Tworka rok temu z rezerw Miedzi Legnica. Jako młodzieżowiec rywalizował o miejsce w składzie z Wiktorem Długoszem. Trzy razy wychodził w podstawowym składzie, a ośmiokrotnie wchodził na boisko z ławki rezerwowych. Ostatni raz wystąpił w grudniowym pojedynku z Wigrami Suwałki (3:0).

W ostatnich tygodniach Karol Gardzielewicz zmagał się z kontuzją – zmęczeniowym złamaniem piątek kości śródstopia. Dopiero w połowie lipca będzie mógł wznowić treningi, a to oznacza znikome szanse na występ jeszcze w tym sezonie. W tej sytuacji Warta Poznań nie zdecydowała się na przedłużenie wypożyczenia młodego pomocnika, który od 1 lipca znów jest graczem Miedzi Legnica.

Karolu, w imieniu całej Zielonej Rodziny Warty Poznań dziękujemy za reprezentowanie barw naszego Klubu. Jednocześnie życzymy zdrowia i powodzenia w dalszej przygodzie z piłką!