fbpx
Kania Gostyń - Warta II Poznań w sparingu

Warta II Poznań ma za sobą czwarty mecz kontrolny

Drugiej porażki w czwartym meczu sparingowym tego lata doznał drugi zespół Warty Poznań, który uległ 0:1 V-ligowej Kani Gostyń.

Rezerwy „Zielonych”, które przygotowują się do startu w IV lidze, miały dotąd na koncie zwycięstwo, porażkę i remis. W sobotę w Gostyniu zespół trenera Bartosza Majchrzaka zszedł z boiska pokonany. Gospodarze, czołowy zespół V ligi w poprzednim sezonie, zdobyli jedyną bramkę w tym spotkaniu i zwyciężyli 1:0.

– Niestety, mimo dobrej organizacji gry w ataku, nie udało nam się wykorzystać kilku dogodnych sytuacji bramkowych. Moja drużyna realizowała założenia i nasza gra wyglądała dobrze do pola karnego rywali, potem często brakowało podania otwierającego drogę do bramki. Zespół Kani ograniczał się do obrony, ataków z kontry i prób strzelenia gola po rzutach wolnych i rzutach rożnych. Właśnie po jednym ze stałych fragmentów gry straciliśmy bramkę – opowiada trener Bartosz Majchrzak.

Warta II Poznań rozpocznie rozgrywki w IV lidze w pierwszy weekend sierpnia, a pierwszym rywalem młodej drużyny „Zielonych” będzie w Poznaniu Olimpia Koło.

KANIA GOSTYŃ – WARTA II POZNAŃ 1:0
Bramka:
1:0 Mucha (26. minuta)
Warta II Poznań: Kusztosz (60. Przybylak) – Tomaszewski (45 Rzepka), Wojciechowski (45. Żerkowski), Olszewski (45. Jarysz), Małek (60. Lisowski ) Lisowski (45. Paikert ), Smykowski ( 60. Hyżyk), Soiński (45. Poterski), Korek (45. Wędzikowski), Włodarczak (45. Forszpaniak ).