fbpx
Trwa sprzedaż biletów na mecz Warta Poznań ze Stomilem Olsztyn w Grodzisku Wlkp.

Trwa sprzedaż biletów na mecz Warta Poznań – Stomil Olsztyn

Ostatni mecz sezonu zasadniczego Fortuna 1 Ligi rozegrają w sobotę piłkarze Warty Poznań. Do Grodziska Wlkp. przyjedzie Stomil Olsztyn. Bilety na ten pojedynek można już kupić na stronie bilety.klubwarta.pl. Tym razem możemy wpuścić na trybuny 837 kibiców.

Siedem punktów zdobytych w trzech poprzednich meczach sprawiło, że “Zieloni” mają już zapewnione trzecie miejsce w tabeli na koniec sezonu zasadniczego Fortuna 1 Ligi. Oznacza to, że do baraży o wejście do Ekstraklasy przystąpią z uprzywilejowanej pozycji – będą bowiem gospodarzem pierwszego meczu o awans (we wtorek, 28 lipca) i ewentualnie drugiego, finałowego, trzy dni później.

Zanim jednak Warta Poznań przystąpi do baraży, zmierzy się ze Stomilem Olsztyn, który jest już pewny pozostania w lidze po tym, jak w weekend pokonał 2:1 GKS Tychy. Goście nie mają już szans na miejsce dające prawo gry o awans. Mecz rozpocznie się o godz. 17:40 i nie będzie pokazywany w telewizji Polsat Sport.

Nowością w sobotę będzie zwiększony limit miejsc, które klub może udostępnić kibicom. Do sprzedaży trafiło 837 biletów na miejsce na sektorach A, B, C i D. Wszystkie znajdują się na zadaszonej trybunie grodziskiego obiektu. Po dłuższej przerwie na stadion wraca też catering – kibice będą mogli kupić zimne napoje oraz coś do zjedzenia.

Kup bilet na mecz Warta Poznań - Stomil Olsztyn

Normalny bilet na mecz kosztuje 10 zł, a ulgowy – 5 zł. Do kupna biletów ulgowych są upoważnione dzieci, a także młodzież, studenci i emeryci. Bilety można kupić wyłącznie w Internecie, na bilety.klubwarta.pl. Uwaga! Ze względów sanitarnych, nie ma możliwości zakupu biletu w kasie na stadionie oraz w siedzibie klubu – ani w przedsprzedaży, ani w dniu meczu.

Zgodnie z hasłem #SzanujZieleń zakupionej wejściówki nie trzeba drukować. Przy wejściu na stadion wystarczy pokazać bilet w formie elektronicznej na ekranie urządzenia mobilnego – smartfona, tabletu itp. Decyzja należy do kibiców.

Dla zmotoryzowanych kibiców będą przygotowane miejsca parkingowe tuż przy obiekcie (patrz plan).

Warta Poznań gra w Grodzisku Wlkp. - plan stadionu

Na mecz do Grodziska Wlkp. można udać się pociągiem Kolei Wielkopolskich, które są partnerem klubu. Kibice Warty Poznań mogą wysiąść już na stacji Grąblewo, z której do stadionu jest niespełna kilometr. Podobny dystans jest do pokonania ze stacji w Grodzisku Wlkp. Sama podróż w jedną stronę pociągiem Kolei Wielkopolskich trwa niespełna godzinę.

Proponowane połączenia kolejowe we wtorek, 21 lipca:

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 13:53); Przyjazd: Grąblewo (14:43), Grodzisk Wlkp. (14:48)
Wyjazd: Poznań Główny (godz. 16:56); Przyjazd: Grąblewo (16:45), Grodzisk Wlkp. (16:50)

Wspieraj Wartę Poznań w Grodzisku Wlkp.!