fbpx
Kibice Warty Poznań. Kup bilet na mecz z Radomiakiem Radom

Ruszyła zamknięta sprzedaż biletów na mecz Warta Poznań – Radomiak Radom

W naszym oficjalnym serwisie bilety.klubwarta.pl rozpoczęła się zamknięta sprzedaż biletów na finał baraży o awans do PKO Ekstraklasy, czyli pojedynek Warty Poznań z Radomiakiem Radom (piątek, godz. 17:40). Pierwszeństwo przy zakupie wejściówek mają osoby, które w tym sezonie kupowały już bilety na mecze “Zielonych”.

Po emocjonującym meczu Warta Poznań pokonała we wtorek 1:0 Bruk-Bet Termalicę Nieciecza i w piątek zmierzy się z Radomiakiem Radom w pojedynku, którego stawką będzie awans do PKO Ekstraklasy. Radomianie w półfinale rozprawili się z Miedzią Legnica (3:1). Ostatni, decydujący mecz sezonu rozpocznie się w piątek o godz. 17:40 na stadionie w Grodzisku Wlkp.

Ruszyła już sprzedaż biletów na ten mecz. W pierwszej kolejności prawo nabycia biletu będą miały te osoby, które w tym sezonie kupiły wcześniej bilet na mecz, bilet wirtualny w trakcie zawieszenia rozgrywek lub bilet-cegiełkę w ramach akcji #1912na108. Sprzedaż zamknięta potrwa do godz. 23 w czwartek. Jeśli o tej porze będą dostępne jeszcze miejsca na stadionie, wówczas uruchomimy sprzedaż otwartą – dla kibiców, którzy w obecnych rozgrywkach nie kupowali wcześniej biletów.

Przypominamy, że w związku z rygorem sanitarnym obowiązuje ograniczenie liczby miejsc na widowni. Mecz Warty Poznań z Radomiakiem Radom będzie mogło obejrzeć 837 kibiców. Wszystkie dostępne miejsca znajdują się na na sektorach A, B, C i D, na zadaszonej trybunie stadionu w Grodzisku Wlkp.

Sprzedaż biletów na mecz Warta Poznań - Radomiak Radom

Normalny bilet na mecz kosztuje 10 zł, a ulgowy – 5 zł. Do kupna biletów ulgowych są upoważnione dzieci, a także młodzież, studenci i emeryci. Bilety można kupić wyłącznie w Internecie, na bilety.klubwarta.pl. Uwaga! Ze względów sanitarnych, nie ma możliwości zakupu biletu w kasie na stadionie oraz w siedzibie klubu – ani w przedsprzedaży, ani w dniu meczu.

Zgodnie z hasłem #SzanujZieleń zakupionej wejściówki nie trzeba drukować. Przy wejściu na stadion wystarczy pokazać bilet w formie elektronicznej na ekranie urządzenia mobilnego – smartfona, tabletu itp. Decyzja należy do kibiców.

Dla zmotoryzowanych kibiców będą przygotowane miejsca parkingowe tuż przy obiekcie (patrz plan).

Warta Poznań gra w Grodzisku Wlkp. - plan stadionu

Na mecz do Grodziska Wlkp. można udać się pociągiem Kolei Wielkopolskich, które są partnerem klubu. Kibice Warty Poznań mogą wysiąść już na stacji Grąblewo, z której do stadionu jest niespełna kilometr. Podobny dystans jest do pokonania ze stacji w Grodzisku Wlkp. Sama podróż w jedną stronę pociągiem Kolei Wielkopolskich trwa niespełna godzinę.

Proponowane połączenia kolejowe w piątek, 31 lipca:

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 14:42); Przyjazd: Grąblewo (15:31), Grodzisk Wlkp. (15:36)
Wyjazd: Poznań Główny (godz. 15:56); Przyjazd: Grąblewo (16:45), Grodzisk Wlkp. (16:50)

To najważniejszy mecz dla Warty Poznań w tym stuleciu!
#WARTOwspierać “Zielonych” w walce o powrót do Ekstraklasy po 25 latach.