fbpx
Sprzedaż biletów na mecz Warta Poznań - Radomiak Radom

Wszystkie bilety na mecz Warta Poznań – Radomiak Radom sprzedane!

Niespełna godzinę trwała sprzedaż biletów na pojedynek piłkarzy Warty Poznań z Radomiakiem Radom w finale baraży o awans do PKO Ekstraklasy. Wszystkie wejściówki rozeszły się w sprzedaży zamkniętej. Piątkowy mecz obejrzy komplet, 837 widzów.

Ostatni mecz sezonu Fortuna 1 Ligi rozstrzygnie o tym, kto dołączy do Stali Mielec oraz Podbeskidzia Bielsko-Biała i awansuje do PKO Ekstraklasy. W decydującym starciu w Grodzisku Wlkp. zmierzą się Warta Poznań i Radomiak Radom.

Pojedynek wywołuje ogromne zainteresowanie ze strony kibiców. O godz. 11 poinformowaliśmy użytkowników ligowej aplikacji o możliwości zakupu biletów w sprzedaży zamkniętej na stronie bilety.klubwarta.pl. Zamkniętej, bo postanowiliśmy uprzywilejować te osoby, które wcześniej, w tym sezonie kupiły bilet na mecz „Zielonych”, wsparły Klub, nabywając wirtualną wejściówkę w trakcie zawieszenia rozgrywek lub włączyły się do urodzinowej akcji #1912na108. Informacja o rozpoczęciu sprzedaży pojawiła się na stronie internetowej oraz na klubowych kanałach w mediach społecznościowych.

Sprzedaż zamknięta trwała niecałą godzinę, bo jeszcze przed południem zniknął z puli ostatni bilet. Ze względu na rygor sanitarny możemy wpuścić na trybuny stadionu w Grodzisku Wlkp. tylko 837 osób. Tak jak we wtorek, podczas zwycięskiego meczu z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza, na widowni będzie więc komplet publiczności!