fbpx
Warta Poznań w Grodzisku Wlkp.

Kup bilet na mecz Warty Poznań z Lechią Gdańsk

W serwisie bilety.klubwarta.pl trwa sprzedaż biletów na pierwszy od ponad 25 lat mecz piłkarzy Warty Poznań w Ekstraklasie, zaplanowany na niedzielę, 23 sierpnia pojedynek z Lechią Gdańsk. Ceny wejściówek zaczynają się od 15 zł. W sprzedaży są też karnety na pierwszą część sezonu PKO Ekstraklasy.

Trzy tygodnie po zwycięskim finale baraży zespół trenera Piotra Tworka zmierzy się z Lechią Gdańsk w pierwszej kolejce nowego sezonu PKO Ekstraklasy. Starcie „Zielonych” z czwartą drużyną poprzedniego sezonu i finalistą Totolotek Pucharu Polski rozpocznie się o godz. 15 w niedzielę, 23 sierpnia na stadionie w Grodzisku Wlkp. To tam Warta Poznań będzie rozgrywała mecze w roli gospodarza w rozpoczynających się rozgrywkach.

Kup bilet na mecz Warta Poznań - Lechia Gdańsk

W pierwszej części sezonu, która potrwa do 19 grudnia, poznaniacy mają zaplanowane 14 meczów o punkty, a z 6 tych pojedynków odbędzie się w Grodzisku Wlkp. Klub ustalił następujące ceny biletów na mecze.

Ceny biletów na mecze Warty Poznań

– dla kibiców, którzy w poprzednim sezonie kupowali wejściówki na bilety.klubwarta.pl i ich numer PESEL widnieje w systemie, bilet normalny kosztuje 25 zł, a ulgowy 15 zł,

– dla pozostałych osób – cena to 30 zł za bilet normalny i 20 zł za ulgowy.

W obu przypadkach dzieciom do lat 3 przysługuje bilet darmowy (0 zł).

Do kupna biletów ulgowych upoważnione są dzieci, a także młodzież, studenci i emeryci (wszyscy na podstawie legitymacji). Bilety można kupić wyłącznie w Internecie, na platformie bilety.klubwarta.pl. Uwaga! Ze względów sanitarnych, nie ma możliwości zakupu biletu w kasie na stadionie oraz w siedzibie klubu – ani w przedsprzedaży, ani w dniu meczu.

Zgodnie z przepisami Warta Poznań może udostępnić tylko połowę miejsc na trybunach grodziskiego stadionu. Do nabycia jest więc 2530 wejściówek – w sumie biletów i karnetów.

Ceny biletów i karnetów na mecze Warty Poznań - jesień 2020

Karnety – jesień 2020

Zachęcamy do zakupu karnetów na 6 meczów Warty Poznań w Ekstraklasie, w rundzie jesiennej sezonu 2020/21. Posiadacze karnetów mają zagwarantowane stałe, wybrane przez siebie, miejsce na stadionie. Przed każdym meczem dostaną informację o tym, że bilet na dane spotkanie jest już do pobrania w systemie. Przede wszystkim jednak zakup karnetu to oszczędność – wstęp na jeden mecz jest gratis w porównaniu z opcją nabywania biletów na poszczególne spotkania.

Ceny karnetów na mecze Warty Poznań

– dla kibiców, którzy w poprzednim sezonie kupowali wejściówki na bilety.klubwarta.pl i ich numer PESEL widnieje w systemie, karnet normalny na 6 jesiennych spotkań kosztuje 125 zł,(ulgowy 75 zł), na 5 meczów 100 zł (60 zł), a na 4 – 75 zł (45 zł),

– dla pozostałych osób – karnet normalny na 6 meczów jest w cenie 150 zł (ulgowy 100 zł), a 5 meczów 120 zł (80 zł), a na 4 – 90 zł (60 zł).

Sprzedaż karnetów na bilety.klubwarta.pl potrwa do 30 września.

Nie drukuj – #SzanujZieleń

Zgodnie z hasłem #SzanujZieleń zakupionej wejściówki nie trzeba drukować. Przy wejściu na stadion wystarczy pokazać bilet w formie elektronicznej na ekranie urządzenia mobilnego – smartfona, tabletu itp. Decyzja należy do kibiców.

Dla zmotoryzowanych kibiców będą przygotowane miejsca parkingowe tuż przy obiekcie.

Na mecz do Grodziska Wlkp. można udać się pociągiem Kolei Wielkopolskich, które są partnerem klubu. Kibice Warty Poznań mogą wysiąść już na stacji Grąblewo, z której do stadionu jest niespełna kilometr. Podobny dystans jest do pokonania ze stacji w Grodzisku Wlkp. Sama podróż w jedną stronę pociągiem Kolei Wielkopolskich trwa niespełna godzinę.

Proponowane połączenia kolejowe w niedzielę, 23 sierpnia:

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 11:55); Przyjazd: Grąblewo (12:44), Grodzisk Wlkp. (12:49)

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 13:53); Przyjazd: Grąblewo (14:43), Grodzisk Wlkp. (14:48)

#WARTOwspierać Bądź z “Zielonymi” w Grodzisku Wlkp. na tym historycznym meczu!