fbpx
Nike Dri-FIT Challenge III - nowe koszulki piłkarzy Warty Poznań na sezon 2020/21 PKO Ekstraklasy. Bartosz Kieliba, Łukasz Trałka, Adrian Lis

Retro plus eko – nowe koszulki meczowe piłkarzy Warty Poznań na sezon 2020/21

Ma elementy z materiału, który w całości pochodzi z recyklingu, delikatne ukośne prążki i dekolt w stylu retro – oto Nike Dri-FIT Challenge III, koszulka, w której w tym sezonie będą występowali w Ekstraklasie piłkarze Warty Poznań.

W niedzielę rozpoczynamy pierwszy od 25 lat sezon w piłkarskiej PKO Ekstraklasie i jednocześnie kolejny, w którym piłkarze „Zielonych” będą występowali w strojach firmy Nike. Koszulki pochodzą z najnowszej kolekcji amerykańskiej firmy, a dostarcza je futbolsport.pl, który jest partnerem technicznym i jednym ze sponsorów Klubu.

Nike Dri-FIT Challenge III - nowe koszulki piłkarzy Warty Poznań na sezon 2020/21 PKO Ekstraklasy. Łukasz Trałka

Koszulka Nike Dri-FIT Challenge trzeciej generacji  – zgodnie z zamysłem projektantów – nawiązuje do strojów piłkarskich z pierwszej połowy lat 90. poprzedniego stulecia. To wtedy właśnie piłkarze dwukrotnego mistrza Polski po raz ostatni występowali w Ekstraklasie. Nowe koszulki „Zielonych” mają charakterystyczny dekolt i wykończenie mankietów oraz delikatne, ukośne prążki. Wszystko to nadaje im oryginalnego charakteru w stylu retro.

Nike Dri-FIT Challenge III - nowe koszulki piłkarzy Warty Poznań na sezon 2020/21 PKO Ekstraklasy. Bartosz Kieliba

Koszulki zostały oczywiście wykonane w najnowszej technologii Dri-FIT i mają krój dopasowany do ciała. Materiał jest delikatny w dotyku i skutecznie odprowadza wilgoć. To zapewnia maksymalny komfort użytkowania i wygodę. Do produkcji Nike Dri-FIT Challenge III wykorzystano poliester, a wstawki na rękawie w całości pochodzą z recyklingu. Dla nas ma to dodatkowe znaczenie, bo w Warcie Poznań staramy się postępować zgodnie z hasłem #SzanujZieleń.

Nike Dri-FIT Challenge III - nowe koszulki piłkarzy Warty Poznań na sezon 2020/21 PKO Ekstraklasy. Bartosz Kieliba, Łukasz Trałka, Adrian Lis

W sezonie 2020/21 podstawowym kompletem strojów Warty Poznań będzie ten z zieloną koszulką, a drugim kompletem –z białą. Obie to ten sam model Nike Dri-FIT Challenge III.

Koszulka Warty Poznań w wersji dla dorosłych kosztuje 219 zł, a dziecięca jest tańsza o 20 zł. Można je będzie kupić w Internecie, na stronie futbolsport.pl oraz w salonach futbolsport.pl:

– przy ul. Szwajcarskiej 1a w Poznaniu,
– przy ul. Przemysłowej 11a w Luboniu,
– przy ul. Szerokiej 1 w Grodzisku Wielkopolskim.