fbpx
Sebastian Olszewski (Warta Poznań) wypożyczony do Hutnika Kraków

Sebastian Olszewski wypożyczony do Hutnika Kraków

Młody obrońca Warty Poznań, Sebastian Olszewski spędzi nadchodzący sezon na wypożyczeniu do Hutnika Kraków, który właśnie awansował do II ligi. „Zieloni” mają możliwość skrócenia transferu czasowego w przerwie zimowej.

Sebastian Olszewski, który w czwartek, 20 sierpnia skończył 19 lat, od roku jest zawodnikiem Warty Poznań. Trafił do stolicy Wielkopolski z Rozwoju Katowice. Jesienią 2019 roku zadebiutował w pierwszym zespole w meczu Fortuna ! Ligi przeciwko Sandecji Nowy Sącz, potem zagrał jeszcze w Pucharze Polski, gdy „Zieloni” mierzyli się z GKS Katowice.

Zimą został wypożyczony do Kotwicy Kołobrzeg, ale zdołał tam zaliczyć tylko jeden występ, a potem sezon został zakończony ze względu na pandemię koronawirusa.

Po powrocie do Poznania Sebastian Olszewski występował w IV-ligowych rezerwach Warty. W środę Klub doszedł do porozumienia z Hutnikiem Kraków w sprawie transferu czasowego nastolatka. Wychowanek Rozwoju Katowice przechodzi do beniaminka II ligi na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu 2020/21.

Życzymy powodzenia i sukcesów w barwach krakowskiego klubu!