fbpx
Kibice Warty Poznań na stadionie w Grodzisku Wlkp.

Kup bilet na mecz Warty Poznań z Piastem Gliwice

Na platformie bilety.klubwarta.pl można już kupować karty wstępu na zaplanowany na 12 września pojedynek Warty Poznań z Piastem Gliwice w 3. kolejce PKO Ekstraklasy. Ceny biletów zaczynają się od 15 zł. Wciąż w sprzedaży są karnety na jesienne mecze “Zielonych”.

Piłkarze Warty Poznań i Piasta Gliwice wrócą na boisko po dwutygodniowej przerwie na mecze reprezentacji narodowych. Pojedynek beniaminka PKO Ekstraklasy z trzecim zespołem poprzedniego sezonu rozpocznie się o godz. 17:30 w sobotę, 12 września na stadionie w Grodzisku Wlkp. Dla obu ekip będzie to szansa na zdobycie pierwszych punktów w rozgrywkach.

Bilet na mecz Warta Poznań - Piast Gliwice

Ceny biletów na mecze Warty Poznań

– dla kibiców, którzy w poprzednim sezonie kupowali wejściówki na bilety.klubwarta.pl i ich numer PESEL widnieje w systemie, bilet normalny kosztuje 25 zł, a ulgowy 15 zł,

– dla pozostałych osób – cena to 30 zł za bilet normalny i 20 zł za ulgowy.

W obu przypadkach dzieciom do lat 3 przysługuje bilet darmowy (0 zł).

Do kupna biletów ulgowych upoważnione są dzieci, a także młodzież, studenci i emeryci (wszyscy na podstawie legitymacji). Bilety można kupić wyłącznie w Internecie, na platformie bilety.klubwarta.pl. Uwaga! Ze względów sanitarnych, nie ma możliwości zakupu biletu w kasie na stadionie oraz w siedzibie klubu – ani w przedsprzedaży, ani w dniu meczu.

Zgodnie z przepisami Warta Poznań może udostępnić tylko połowę miejsc na trybunach grodziskiego stadionu. Do nabycia jest więc 2530 wejściówek – w sumie biletów i karnetów.

Ceny biletów i karnetów na mecze Warty Poznań - jesień 2020

Karnety – jesień 2020

Zachęcamy do zakupu karnetów na 5 pozostałych do rozegrania domowych meczów Warty Poznań w Ekstraklasie, w rundzie jesiennej sezonu 2020/21. Posiadacze karnetów mają zagwarantowane stałe, wybrane przez siebie, miejsce na stadionie. Przed każdym meczem dostaną informację o tym, że bilet na dane spotkanie jest już do pobrania w systemie. Przede wszystkim jednak zakup karnetu to oszczędność – wstęp na jeden mecz jest gratis w porównaniu z opcją nabywania biletów na poszczególne spotkania.

Ceny karnetów na mecze Warty Poznań

– dla kibiców, którzy w poprzednim sezonie kupowali wejściówki na bilety.klubwarta.pl i ich numer PESEL widnieje w systemie, karnet normalny na 5 jesiennych spotkań kosztuje 100 zł,(ulgowy 60 zł), a na 4 – 75 zł (45 zł),

– dla pozostałych osób – karnet normalny na 6 meczów jest w cenie 120 zł (ulgowy 80 zł), a na 4 – 90 zł (60 zł).

Sprzedaż karnetów na bilety.klubwarta.pl potrwa do 30 września.

Nie drukuj – #SzanujZieleń

Zgodnie z hasłem #SzanujZieleń zakupionej wejściówki nie trzeba drukować. Przy wejściu na stadion wystarczy pokazać bilet w formie elektronicznej na ekranie urządzenia mobilnego – smartfona, tabletu itp. Decyzja należy do kibiców.

Dla zmotoryzowanych kibiców będą przygotowane miejsca parkingowe tuż przy obiekcie.

Na mecz do Grodziska Wlkp. można udać się pociągiem Kolei Wielkopolskich, które są partnerem klubu. Kibice Warty Poznań mogą wysiąść już na stacji Grąblewo, z której do stadionu jest niespełna kilometr. Podobny dystans jest do pokonania ze stacji w Grodzisku Wlkp. Sama podróż w jedną stronę pociągiem Kolei Wielkopolskich trwa niespełna godzinę.

Proponowane połączenia kolejowe w sobotę, 12 września:

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 13:51); Przyjazd: Grąblewo (14:40), Grodzisk Wlkp. (14:45)

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 15:52); Przyjazd: Grąblewo (16:45), Grodzisk Wlkp. (16:49)

Samochodem na mecz Warty Poznań w Grodzisku Wlkp.

Na poniższej grafice prezentujemy plan stadionu w Grodzisku Wlkp. ze wskazanymi wejściami na poszczególne sektory oraz miejscami parkingowymi. Kibice, którzy przyjadą na mecz samochodami mogą skorzystać również z dużego parkingu, który znajduje się przy ul. Sienkiewicza. Jest on oddalony o stadionu o ok. 500 metrów, a przejście na obiekt nie powinno zająć więcej niż 5 minut.

Plan stadionu w Grodzisku Wlkp. - Warta Poznań

#WARTOwspierać. Kibicuj “Zielonym” w Grodzisku Wlkp.!