fbpx
Informacja w sprawie biletów na mecz Warta Poznań - Legia Warszawa

Informacja w sprawie biletów na mecz Warta Poznań – Legia Warszawa

30 procent zniżki na zakup wejściówki na mecz Warty Poznań z Górnikiem Zabrze otrzymają posiadacze biletów na pojedynek „Zielonych” z Legią Warszawa, jeśli nie zdecydują się na ich zwrot.

Warta Poznań miała zmierzyć się z mistrzem Polski w ubiegłą niedzielę, ale spotkanie zostało w ostatniej chwili odwołane ze względu na przypadki koronawirusa w obozie gospodarzy. Wstępny termin odrobienia tej zaległości z 6. kolejki PKO Ekstraklasy to 3 listopada. Wejściówki zakupione na 4 października zachowują ważność i będą upoważniały do wejścia na stadion w Grodzisku Wlkp. w nowym terminie meczu Warty Poznań z Legią Warszawa.

Kto jednak zdecyduje się na zwrot biletu, ma taką możliwość do piątku, 16 października. Wystarczy zalogować się na konto na bilety.klubwarta.pl i wybrać opcję zwrotu wejściówki. Pieniądze za oddany bilet zostaną przekazane za pomocą systemu PayU. Zwrócone karty wstępu trafią później do sprzedaży przed meczem.

Zachęcamy jednak do zachowania biletów. To nie tylko upoważni do wstępu na mecz „Zielonych” z obrońcą tytułu, ale pozwoli skorzystać kibicom ze specjalnej oferty. Osoby, które nie zwrócą wejściówki na spotkanie z Legią Warszawa, otrzymają rabat w wysokości 30 procent na zakup biletu na mecz Warty Poznań z obecnym wiceliderem PKO Ekstraklasy, Górnikiem Zabrze. Ten pojedynek został zaplanowany na 26 października o godz. 18. Voucher upoważniający do zakupu biletu z rabatem znajdzie się na koncie, na platformie bilety.klubwarta.pl. #WARTOskorzystać.