fbpx
Święta Krowa w Klubie Biznesu Warty Poznań

Święta Krowa w Klubie Biznesu Warty Poznań

W Zielonej Rodzinie witamy restaurację Święta Krowa, która mieści się w Poznaniu przy ul. Kwiatowej 1. Nowy partner trafił do Klubu Biznesu Warty Poznań i ma w nim srebrny pakiet. Z tej okazji Święta Krowa skomponowała WartDoga.

Miło nam poinformować o tym, że na współpracę z Wartą Poznań postawiła burgerownia, która przez lata zapracowała na swoją renomę wśród mieszkańców. Święta Krowa ma swoją siedzibę w ścisłym centrum miasta, przy ul. Kwiatowej, ale oferuje swoje posiłki również w wersji na wynos.

Na początek współpracy z „Zielonymi” restauracja wprowadziła do swojego menu WartDoga. Jest on dostępny zarówno w wersji mięsnej, jak i bezmięsnej, z parówką sojową. Skład WartDoga jest następujący: ser lazur blue, rukola, orzechy włoskie, parówka sojowa lub kiełbaska wieprzowa, a dla odważnych również sos diabelski. #WARTOspróbować.

WartDog - Święta Krowa partnerem Warty Poznań

W ofercie nowego partnera Klubu są też przede wszystkim burgery. „Mamy prosty przepis na nieprzeciętne burgery: 100% wołowiny i co miesiąc nowe smaki!” – informuje krótko Święta Krowa. Plany są takie, aby już wkrótce podczas imprez organizowanych przez Wartę Poznań, a w przyszłości również przy okazji meczów „Zielonych” można było korzystać z oferty Świętej Krowy.