fbpx
Bartosz Wolny, wiceprezes Warty Poznań S.A.

Bartosz Wolny wiceprezesem Warty Poznań S.A.

Bartosz Wolny, który dotychczas zasiadał w Radzie Nadzorczej Warty Poznań S.A., został wiceprezesem Klubu. – Warta ma naprawdę fajny i zaangażowany zespół. Nie tylko na boisku, ale też w strukturach organizacyjnych – podkreśla nowy wiceprezes.

Ponad półtora roku temu napisałem list otwarty do wszystkich, którym leży na sercu dobro Warty Poznań. Zapraszałem do zaangażowania się w życie Klubu tak, aby mógł się ona jak najszybciej rozwijać – mówi Bartłomiej Farjaszewski, właściciel Warty Poznań S.A. – Wśród osób, które odpowiedziały na moje zaproszenie był Bartosz Wolny i wtedy zaczęła się nasza współpraca, początkowo luźna, a potem ściślejsza, w ramach Rady Nadzorczej. Teraz z radością powierzyłem Bartkowi rolę wiceprezesa Warty Poznań, bo okazał się sprawnym i skutecznym menedżerem. Wiem, że da Klubowi jeszcze bardzo wiele dobrego.

W klubie takim jak Warta Poznań członkowie Rady Nadzorczej angażują się w wiele bieżących projektów i działań. Mój obszar działalności znacząco się więc nie zmieni. Nadal będę się skupiał na wdrażaniu opracowanego niedawno „Planu Rozwoju 2020-23”, a przede wszystkim na wątkach finansowych, marketingowych i organizacyjnych, ale też infrastrukturalnych. Realizacja tych celów jest dla nas równie ważna, jak wyniki sportowe naszych piłkarzy – mówi Bartosz Wolny.

Wiceprezes Warty Poznań S.A. ma bogate, ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w rozmaitych branżach: bankowości, doradztwie i współpracy z administracją publiczną. – Dziękuję za zaufanie właścicielowi Klubu, Bartłomiejowi Farjaszewskiemu oraz całej Radzie Nadzorczej. Warta ma naprawdę fajny i zaangażowany zespół. Nie tylko na boisku, ale też w strukturach organizacyjnych. To było dla mnie dodatkowym motywem, dla którego zdecydowałem się wesprzeć rozwój klubu jeszcze bardziej. Przed nami ciekawy rok, oby był udany pod każdym względem – dodaje.

Życzymy powodzenia w imieniu Zielonej Rodziny Warty Poznań!