fbpx
Zakłady i promocje na mecze Warty Poznań w TOTALbet

Zakłady i promocje na mecze Warty Poznań w TOTALbet

Jeszcze do 17 grudnia, zanim nastąpi zimowa przerwa, będziemy mogli emocjonować się występami Warty Poznań w rozgrywkach PKO Ekstraklasy. Z powodu zagrożenia epidemiologicznego kibice na razie nie mogą wspierać drużyny na trybunach, ale cały czas mogą korzystać z zakładów i promocji na mecze Warty dostępnych w ofercie firmy bukmacherskiej TOTALbet – sponsora strategicznego „Zielonych”.

Na początek warto uświadomić sobie, że oferta TOTALbet na poszczególne mecze Warty w PKO Ekstraklasie to około 130-150 zakładów na każde spotkanie. Typować można nie tylko zakład 1×2 (wynik meczu), w którym 1 oznacza zwycięstwo gospodarzy, x – remis, a 2 – wygraną gości.

Do dyspozycji kibiców Warty Poznań są również zakłady tzw. podwójnej szansy (1x, x2), dotyczące strzelenia goli przez oba zespoły, zakłady na wynik pierwszej połowy, zakłady under/over na sumę goli w meczu, dokładną liczbę goli, liczbę goli w przedziałach czasowych, nieparzystą/parzystą sumę goli i wiele innych.

Coś dla siebie znajdą więc zarówno miłośnicy najprostszych zakładów, czyli typowania zwycięzcy, jak i osoby, które do zakładów bukmacherskich podchodzą w sposób bardziej analityczny.

Co ważne, bukmacher zapewnia we wszystkich tych przypadkach bardzo wysokie, atrakcyjne w porównaniu do ofert konkurencji, kursy. W ramach promocji TOTALnie Najlepsi na stronie operatora można regularnie porównywać, jak kształtują się kursy na wybrane zdarzenia zarówno w TOTALbet, jak i u innych legalnych bukmacherów internetowych.

Promocje dla kibiców Warty Poznań w TOTALbet

Warto pamiętać, że kibice Warty Poznań obstawiający kupony poprzez stronę lub aplikację mobilną TOTALbet mogą korzystać z różnych ofert specjalnych i promocji przygotowanych przez bukmachera.

I tak np. TOTALbet może pochwalić się najwyższym na rynku bonusem powitalnym – jest to bonus 100% od pierwszej kwoty aż do 5000 zł. Co ważne, już jednokrotny obrót depozytu uwalnia – w zależności od wybranej formy bonusu – 20 lub 25% kwoty, którą można od razu wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady. Kontynuacja obrotu depozytem uwalnia kolejne bloki bonusu – aż do 100% pierwszej wpłaty.

Dodatkowo, w ramach oferty powitalnej można otrzymać freebety o łącznej wartości 50 zł – podczas rejestracji trzeba jednak wpisać w odpowiednie pole aktywny kod do Totalbet: LEGALSPORT, który uprawnia do skorzystania z tej ekskluzywnej oferty.

Atrakcyjny bonus na start TOTALbet to nie wszystko. Bukmacher proponuje typerom również tzw. grę bez podatku, co oznacza, że opłaca za nich 14% podatku od każdego zawartego zakładu. Do promocji kwalifikują się kupony AKO składające się z co najmniej trzech zdarzeń z oferty przedmeczowej lub live z minimalnym kursem każdego z nich wynoszącym 1,20. W takiej sytuacji potencjalna wygrana zwiększa się o 14%.

Inna promocja? Bezpieczny Zakład – jeśli gracz postawi kupon, na którym znajduje się minimum 10 zdarzeń, ze stawką minimalną 10 zł i kursem pojedynczego zdarzenia wynoszącym co najmniej 1,20, w przypadku jednego błędu (trafione 9 na 10 typów) i tak otrzyma wygraną równą stawce kuponu. Promocja TOTAL Bonus polega z kolei na tym, że potencjalna wygrana na kuponie jest podwyższana o określony procent, w zależności od tego, ile zdarzeń się na nim znajduje. I tak, jeśli na kuponie są cztery zdarzenia, wygrana jest wyższa o 1% (obowiązuje też gra bez podatku, jeśli kupon spełnia warunki promocji), jeżeli gracz typuje 10 zdarzeń – TOTALbet podnosi wygraną o 16% i tak dalej aż do kuponu z 30 zdarzeniami i wygraną wyższa aż o 113%.

To tylko kilka przykładów promocji bukmacherskich dostępnych dla kibiców Warty Poznań w firmie TOTALbet (sponsor klubu). Trzymamy kciuki, by typowanie wyników meczów „Zielonych” kończyło się samymi wysokimi wygranymi. Kibiców zapraszamy także do klubowego sklepu internetowego.

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet o numerze PS4.6831.15.2017. Hazard związany jest z ryzykiem uzależnienia, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest karalny.