fbpx
Warta Poznań

Najbliższe mecze ligowe zespołów Warty Poznań [terminarz]

Dwa wyjazdowe mecze rozegrają w sobotę zespoły Warty Poznań. Pierwszy zmierzy się w Białymstoku z Jagiellonią, a drugą drużynę czeka pojedynek z Lubuszaninem Trzcianka.

 WARTA POZNAŃ
12. kolejka PKO Ekstraklasy: Jagiellonia Białystok – Warta Poznań (sobota, 5 grudnia, godz. 15; Stadion Miejski w Białymstoku, ul. Słoneczna 1)
Transmisja w Canal+ Sport oraz w MC Radiu na 102,7 FM.
Mecz bez udziału publiczności.

WARTA POZNAŃ – KOBIETY
Żeńska drużyna Warty Poznań zakończyła rozgrywki w rundzie jesiennej. W połowie sezonu „Zielone” zajmują 4. miejsce w RED BOX IV lidze, mają 13 punktów i tracą 8 punktów do lidera, zespołu Górnicza Konin.

WARTA II POZNAŃ
21. kolejka Proeko IV ligi: Lubuszanin Trzcianka – Warta II Poznań (sobota, 5 grudnia, godz. 12; Trzcianka, ul. ks. Piotra Skargi 56)
W ostatnim meczu rundy jesiennej jedenastka trenera Bartosza Majchrzaka zagra z Lubuszaninem Trzcianka, który zajmuje 15. miejsce w tabeli i ma najwięcej straconych goli w lidze. Drugi zespół Warty Poznań przystąpi do tego pojedynku podbudowany środową wygraną z Tarnovią Tarnowo Podgórne i powalczy o pierwszy komplet punktów w roli gości.

WARTA POZNAŃ AMP FUTBOL
W miniony weekend dobiegł końca sezon Amp Futbol Ekstraklasy. Przypomnijmy, że zawodnicy Warty Poznań zakończyli rywalizację na 4. miejscu.