fbpx
Firma Weron sponsorem Warty Poznań

Weron partnerem Warty Poznań

Warta Poznań i Weron związały się umową do końca sezonu 2021/22. Firma, która jest dostawcą medykamentów, środków do suplementacji, urządzeń do regeneracji i rehabilitacji, dołączyła do grona sponsorów „Zielonych”.

Weron to polska marka z ponad 15-letnią tradycją na rynku. Od lat współpracuje z Wartą Poznań, podobnie jak z kilkoma innymi, czołowymi klubami z różnych dyscyplin sportowych w kraju. Jest też oficjalnym dostawcą sprzętu dla narodowych federacji, z Polskim Związkiem Piłki Nożnej na czele.

Teraz Weron i Warta Poznań podjęły decyzję o zawiązaniu jeszcze ściślejszej współpracy. Podpisana właśnie umowa sprawia, że firma została sponsorem Klubu i w jeszcze większym zakresie będzie wspierała pierwszy zespół „Zielonych”. – Kiedy tylko pojawiła się możliwość współpracy z Wartą Poznań, od razu zapragnęliśmy podjąć to wyzwanie. Ogromnie cieszy nas fakt połączenia sił z tak wspaniałym klubem, który ma ambitne plany rozwoju. Jako misja naszej firmy jest dostarczenie jak najlepszej jakości rozwiązań w zakresie fizjoterapii,  regeneracji oraz suplementacji na światowym poziomie. Wspierając Wartę Poznań gwarantujemy pełne bezpieczeństwo w duchu idei Fair Play – czyli 100% No Doping – mówi Bartosz Weron, założyciel firmy WERON. – Klub ma wspaniałe tradycje i w swojej historii wychował wielu świetnych zawodników, reprezentantów Polski, z Maciejem Żurawskim na czele. Patrzymy na Wartę Poznań całościowo w niedalekiej przyszłości. Pracą u podstaw, którą prowadzimy wspólnie ze sztabem medycznym Warty Poznań, dbamy o jego rozwój i pragniemy zagwarantować wszystko, co we współczesnym sporcie jest absolutnie niezbędne do osiągania sukcesów na boisku. Nasz wspólny projekt kładzie również nacisk na bardzo szeroką edukację piłkarzy oraz sztabu szkoleniowego. Wszystko po to, by pomóc osiąganiu jak najlepszych wyników. Łączy nas wszystkich miłość i pasja do sportu i tę właśnie pasje chcemy wspólnie przekuć w sukces.

Fizjoterapeuta Warty Poznań, Bartłomiej Smuniewski podkreśla, że Weron to od lat sprawdzony i bardzo solidny partner „Zielonych”: – Mamy same dobre doświadczenia związane ze współpracą z firmą Weron. Przemawia za nią duże doświadczenie na rynku sportowym oraz fakt, że dostarczane produkty są certyfikowane i dają gwarancję bezpieczeństwa dla sportowców, co jest ważnym aspektem dla nas. Chcę też podkreślić jedną ważną rzecz. W klubie piłkarskim sprawy dzieją się bardzo szybko i musimy niekiedy reagować nagle np. na uraz zawodnika czy pilną potrzebę ze strony sztabu szkoleniowego. W takich sytuacjach nasz partner działa błyskawicznie i zamówiony produkt jest w Klubie już dzień po zamówieniu.

Dziękujemy za zaufanie w imieniu Zielonej Rodziny Warty Poznań!