fbpx
Warta II Poznań wznowiła treningi

Zespół Warty II Poznań wznowił treningi

Od obozu dochodzeniowego na Golęcinie rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej Proeko IV ligi zawodnicy Warty II Poznań. Do końca lutego drugi zespół „Zielonych” rozegra 7 meczów kontrolnych.

Poniedziałek był pierwszym dniem wspólnych treningów drużyny trenera Bartosza Majchrzaka po przerwie zimowej. Zawodnicy mieli wolne do 3 stycznia, a przez ostatni tydzień ćwiczyli indywidualnie, zgodnie z rozpiską przygotowaną przez sztab szkoleniowy. Do 15 stycznia będą trenowali na obiektach przy ul. Warmińskiej na Golęcinie.

Rano mieliśmy odprawę, na której podsumowaliśmy rundę jesienną i przedstawiliśmy zespołowi plany oraz cele na drugą część sezonu. Potem zawodnicy przeszli testy motoryczne – opowiada trener Bartosz Majchrzak. – Do końca tygodnia będziemy trenowali dwa razy dziennie, a między zajęciami na boisku zaplanowaliśmy posiłek oraz zajęcia teoretyczne. Wybierzemy się też na treningi w siłowni.

Po pierwszym tygodniu zespół będzie miał wolny weekend, a już od następnej soboty (24 stycznia) rozpocznie się seria sparingów. Do 26 lutego „Zieloni” rozegrają ich aż 7. W meczach kontrolnych trenerzy będą się przyglądali graczom, którzy mają szansę dołączyć do drużyny przed startem rundy wiosennej. – Planujemy kilka wzmocnień – mówi szkoleniowiec.

Plan sparingów Warty II Poznań – zima 2021

23 stycznia: Stal Pleszew (V liga) – WARTA II POZNAŃ (godz. 12, Pleszew)
30 stycznia: WARTA II POZNAŃ – Akademia Reissa (V liga) (godz. 17:30, boisko przy ul. Warmińskiej)
6 lutego: Nielba Wągrowiec (III liga) – WARTA II POZNAŃ (godz. 13, Wągrowiec)
9 lutego: WARTA II POZNAŃ – Huragan Pobiedziska (V liga) (godz. 19. boisko przy ul. Gdańskiej)
13 lutego: WARTA II POZNAŃ – Lubuszanin Drezdenko (V liga) (godz. 13, Szamotuły)
20 lutego: WARTA II POZNAŃ – Victoria Września (IV liga) (godz. 17:30, boisko przy ul. Warmińskiej)
26 lutego: Wiara Lecha Poznań (V liga) – WARTA II POZNAŃ (godz. 19, boisku przy ul. Bułgarskiej)