fbpx
Zareklamuj się na meczu Warty Poznań

Zareklamuj swoją firmę na meczu Warta Poznań – Cracovia

Już ponad 1,6 mln osób obejrzało w TV pojedynki piłkarzy Warty Poznań w tym sezonie PKO Ekstraklasy. Zdobądź tytuł „Sponsora Meczu” z Cracovią lub wykup jeden z pakietów i dotrzyj z reklamą swojego biznesu do licznej grupy zaangażowanych odbiorców.

Już tylko niespełna trzy tygodnie pozostały do spotkania Warty Poznań i Cracovii w pierwszej w tym roku kolejce PKO Ekstraklasy. To będzie starcie dwóch klubów niezwykle zasłużonych dla polskiego piłkarstwa. Dotychczasowe mecze „Zielonych” cieszą się dużym zainteresowaniem kibiców. Jak wynika z raportu Nielsen Audience Measurement, każdy pojedynek drużyny trenera Piotra Tworka gromadzi przed telewizorami średnio 116 tys. osób. A mecze w tym sezonie obejrzało już ponad 1,6 mln widzów! Reklama podczas występów piłkarzy Warty Poznań to zatem świetny sposób na dotarcie do ogromnej grupy odbiorców.

Już za 10 tys. zł netto można zostać „Sponsorem Meczu” w PKO Ekstraklasie. Posiadacz tego tytułu zyskuje m.in. pakiet emisji reklam na nośnikach LED, ustawionych wokół boiska, szeroki rozgłos dzięki informacjom umieszczonym na stronie www Warty Poznań oraz jej kanałach w mediach społecznościowych, a także wyjątkowy upominek – koszulkę meczową wybranego zawodnika „Zielonych” wraz z jego autografem.

Przygotowaliśmy też inne, atrakcyjne świadczenia, które pomogą wspólnie wykorzystać potencjał Państwa biznesu i Warty Poznań. Do wyboru jest jeden z pięciu pakietów ekspozycji LED (ceny za minutę reklamy zaczynają się już od 2 tys. zł netto), jak również statyczne ekspozycje w bardzo dobrze widocznych miejscach na stadionie.

Zachęcamy do skorzystania z oferty Warty Poznań. #WARTOsięPokazać – jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo pakiet odpowiedni dla siebie. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 506 434 084 i pod adresem e-mail: biznes@wartapoznan.pl.

POZNAJ OFERTĘ WARTY POZNAŃ DLA BIZNESU (PLIK PDF)