fbpx
Bartosz Dubel i Wojciech Tomaszewski na zgrupowaniu Talent Pro

Bartosz Dubel – bramkarz Warty Poznań na zgrupowaniu Talent Pro

Bartosz Dubel, niespełna 16-letni bramkarz drużyn młodzieżowych Warty Poznań oraz drugiego zespołu „Zielonych” jest w Hiszpanii na zgrupowaniu Talent Pro, w ramach projektu Polskiego Związku Piłki Nożnej, stworzonego z myślą o najbardziej uzdolnionych zawodnikach z roczników 2004-2006.

Jestem bardzo szczęśliwy, że otrzymałem powołanie na zgrupowanie Talent Pro oraz że mogę być tutaj i trenować z najlepszymi. Cieszę się, że mi się udało, bo jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, a także kolejny bodziec do dalszej pracy. Mam nadzieję, że pokażę się tu z jak najlepszej strony i to zaowocuje w przyszłości – mówi Bartosz Dubel na akademia.wartapoznan.pl. Dla bramkarza „Zielonych” to już drugie tego typu zgrupowanie – półtora roku temu uczestniczył w obozie, który odbywał się w Opalenicy.

Zgrupowanie w hiszpańskim ośrodku Pinatar tradycyjnie już zostało zorganizowane dla ok. 50 wyróżniających się młodych piłkarzy w wieku 15, 16 i 17 lat. Podczas tygodniowego obozu mają oni okazję trenować pod okiem trenerów reprezentacji młodzieżowych, jak również byłych reprezentantów kraju.

W projekt Talent Pro jest również zaangażowany Wojciech Tomaszewski, od kilku lat trener juniorskich kadr Polski oraz dyrektor Akademii Warty Poznań.

Fot. Łukasz Grochala