fbpx
ARTBUD sponsorem meczu Warta Poznań - Podbeskidziem Bielsko-Biała

ARTBUD sponsorem meczu Warta Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Z radością informujemy, że firma deweloperska ARTBUD została sponsorem najbliższego meczu piłkarzy Warty Poznań, czyli niedzielnego pojedynku z Podbeskidziem Bielsko-Biała w 22. kolejce PKO BP Ekstraklasy.

Zespół trenera Piotra Tworka powalczy w niedzielę o piąte w tym roku i dziewiąte w sezonie zwycięstwo w lidze. Rywalem „Zielonych” będzie inny beniaminek PKO BP Ekstraklasy, Podbeskidzie Bielsko-Biała. Zapowiadają się spore emocje.

Miano sponsora tego pojedynku zapewniła sobie firma ARTBUD, która takim tytułem mogła się pochwalić już we wcześniejszych spotkań Warty Poznań, m.in. z Legią Warszawa czy Lechem Poznań. Co oznacza tytuł sponsora meczu? Logotyp firmy jest prezentowany na bandach reklamowych LED ustawionych wzdłuż linii boiska, w materiałach graficznych Warty Poznań w mediach społecznościowych oraz w tych przygotowanych dla dziennikarzy. Ponadto spiker na stadionie przedstawia krótką informację na temat sponsora danego pojedynku.

Reklama ARTBUD na meczu Warty Poznań

Przypomnijmy, że ARTBUD to firma deweloperska związana przede wszystkim z Wielkopolską. Ma siedzibę we Wrześni i sieć biur w całym regionie. W Poznaniu prowadzi obecnie cztery inwestycje, a mieszkania i lokale usługowe budowane przez ARTBUD powstają na Strzeszynie oraz przy ulicach Katowickiej, Drzymały i na Garbarach. Ponadto również w Jarocinie, Wrześni, Pobiedziskach i Kościanie, a także poza Wielkopolską: w Chojnicach i Jaworznie.

Dziękujemy za wsparcie i zaufanie! #WARTObudować

POZNAJ OFERTĘ – EKSPOZYCJE STADIONOWE / SPONSOR MECZU