fbpx
ARTBUD sponsorem meczu Warta Poznań - Raków Częstochowa

ARTBUD sponsorem meczu Warta Poznań – Raków Częstochowa

Miło nam poinformować o tym, że firma deweloperska ARTBUD kolejny raz będzie sponsorem meczu Warty Poznań! Tym razem wtorkowego pojedynku z Rakowem Częstochowa w 26. Kolejce PKO BP Ekstraklasy.

Miniony weekend był szczęśliwy dla obu ekip. W sobotnie popołudnie Raków pokonał 3:1 Lecha Poznań, a tego samego dnia wieczorem „Zieloni” zwyciężyli na wyjeździe Wisłę Kraków 1:0. Częstochowianie świetni spisują się w tym sezonie – dotarli do finału Fortuna Pucharu Polski, a w lidze wciąż liczą się w walce o tytuł mistrzowski. Z kolei drużyna trenera Piotra Tworka jest objawieniem rundy rewanżowej i już zapewniła sobie pozostanie w PKO BP Ekstraklasie na kolejny sezon, a ma szanse zakończyć rozgrywki nawet na 4. pozycji tabeli. Starcie Warty z Rakowem zapowiada się więc wyjątkowo ciekawie.

Prawo posługiwania się tytułem sponsora meczu Warta Poznań – Raków Częstochowa zapewniła sobie firma ARTBUD. To już kolejny raz w tym sezonie, gdy wielkopolski deweloper zyskuje taki przywilej. Wcześniej był sponsorem m.in. pojedynków z Legią Warszawa, Lechem Poznań czy Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Tytuł sponsora meczu Warty Poznań oznacza, że logotyp firmy jest prezentowany na bandach reklamowych LED ustawionych wzdłuż linii boiska na stadionie w Grodzisku Wlkp. Przy transmisji TV oznacza to, że przekaz dociera średnio do ponad 100 tys. osób, które oglądają mecz na ekranie. Ponadto, logo jest publikowane w materiałach graficznych Warty Poznań w mediach społecznościowych oraz w tych przygotowanych dla dziennikarzy. Spiker na stadionie przedstawia krótką informację na temat sponsora danego pojedynku, są też emitowane spoty reklamowe.

Dodajmy, że ARTBUD to firma deweloperska związana przede wszystkim z Wielkopolską. Ma siedzibę we Wrześni i dysponuje siecią biur w całym regionie. W Poznaniu prowadzi obecnie cztery inwestycje, a mieszkania i lokale usługowe budowane przez ARTBUD powstają na Strzeszynie oraz przy ulicach Katowickiej, Drzymały i na Garbarach. Ponadto również w Jarocinie, Wrześni, Pobiedziskach i Kościanie, a także poza Wielkopolską: w Chojnicach i Jaworznie.

Dziękujemy za wsparcie i zaufanie, a Kibiców zachęcamy do korzystania z oferty sponsora Warty Poznań, bo wierzymy w to, że #WARTObudować

POZNAJ OFERTĘ – EKSPOZYCJE STADIONOWE / SPONSOR MECZU