fbpx
SECAWA - Przyjacielem Warty Poznań

SECAWA Przyjacielem Warty Poznań

Z radością informujemy, że SECAWA, poznańska firma z branży bezpieczeństwa cybernetycznego, została nowym Przyjacielem Warty Poznań. Witamy w Zielonej Rodzinie!

Warta Poznań to Klub, który podchodzi do tematu piłki nożnej wszechstronnie. Dba o swoich piłkarzy w zakresie strategii, treningów praktycznych, pracy zespołowej, wyznaczania celów, ubioru i elementów ochronnych, komunikacji, diety, zdrowych nawyków i ekologii. SECAWA znalazła miejsce, w którym może dać wsparcie piłkarzom, rodzicom młodszych zawodników i pracownikom Warty. To rozwinięcie świadomości cyber security. Wiedza i praktyka w tym zakresie jest obecnie kluczową umiejętnością człowieka, decydującą o bezpieczeństwie dzieci, dorosłych, rodzin i biznesu – mówi Seweryn Kucharski, prezes firmy.

SECAWA to polska firma z siedzibą w Poznaniu. Działa w branży bezpieczeństwa cybernetycznego i zmienia oblicze edukacji pracowników w zakresie security awareness na praktycznie, efektywnie, angażująco i od zaraz. Działania SECAWA poprawiają ich świadomość bezpieczeństwa, zachowania i nawyki. Uczą, jak się bronić przed socjotechnikami.

Portfolio usług SECAWA jest następujące:

 • Praktyczne Treningi Antyphishingowe to udział Twoich pracowników w spersonalizowanych, inteligentnych symulacjach rzeczywistych ataków hakerskich przesyłanych za pomocą e-maili.
  Forma: online.
 • Testy socjotechniczne sprawdzają, które obszary w Twojej firmie wymagają wzmocnienia.
  Forma: online + możliwe elementy innych aktywności.
 • Warsztaty, szkolenia i wykłady to edukacja i szereg aktywności, które uświadamiają pracownikowi jego rolę w bezpieczeństwie cybernetycznym firmy oraz w życiu prywatnym.
  Forma: online lub stacjonarna.

Osiągane cele:

 • Uświadomienie uczestnikom zagrożeń cybernetycznych i nauka technik obrony przed nimi.
 • Lepsze rozpoznawanie manipulacji socjotechnicznych, w tym wiadomości phishingowych.
 • Podejmowanie bezpieczniejszych decyzji na wszystkich płaszczyznach życia pracowników i dotyczących wszystkich form komunikacji.
 • Zaszczepienie ostrożności w wykorzystaniu Internetu.
 • Zwiększenie bezpieczeństwa cybernetycznego organizacji przez wzrost świadomości pracowników i zmianę ich nawyków.

Więcej na temat nowego Przyjaciela Warty Poznań przeczytasz na secawa.com.

Dziękujemy za zaufanie i witamy serdecznie w Zielonej Rodzinie! Kibiców i sympatyków Klubu zachęcamy do korzystania z usług Przyjaciela Warty Poznań.

PRZYJACIEL WARTY POZNAŃ – DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PROGRAMIE