fbpx
SpecHouse Przyjacielem Warty Poznań

Firma SpecHouse w Klubie Biznesu Warty Poznań

Z radością informujemy, że poznańska firma SpecHouse została posiadaczem srebrnego pakietu w Klubie Biznesu Warty Poznań. Dziękujemy za zaufanie!

SpecHouse był dotychczas w gronie Przyjaciół Warty Poznań, ale dzięki owocnej współpracy zdecydował się na wstąpienie do Klubu Biznesu „Zielonych”. – Kilka miesięcy temu zostaliśmy Przyjaciółmi Warty Poznań. Ten czas utwierdził nas, iż był to bardzo dobry wybór i dlatego zdecydowaliśmy się nie tylko kontynuować, ale także poszerzyć naszą współpracę. Wraz z prezesem zarządu firmy SpecHouse, Piotrem Buchholz jesteśmy kibicami Zielonych, więc ogromnie cieszymy się, że możemy wspierać lokalne inicjatywy oraz Klub przywiązujący dużą uwagę do bardzo ważnych kwestii proekologicznych – mówi Tomasz Tasiemski, współwłaściciel firmy SpecHouse.

Partner Warty Poznań zajmuje się kompleksowo obsługą nieruchomości. W SpecHouse załatwisz wszystko, co związane z nieruchomościami – kupisz oraz sprzedasz dom czy mieszkanie, uzyskasz pomoc w finansowaniu, zaprojektujesz, a także wykończysz swoje wnętrza. SpecHouse to także aktywny inwestor i deweloper – obecnie prowadzi rewitalizacje swoich kamienic w Poznaniu oraz inwestycję w Bydgoszczy. Posiada również bogatą ofertę dla osób chcących inwestować w nieruchomości, pomaga w inwestowaniu i zarządzaniu kapitałem.

Dziękujemy za zaufanie w imieniu całej Zielonej Rodziny! Kibiców i sympatyków Klubu zachęcamy do wspierania partnerów Warty Poznań i korzystania z ich usług.