fbpx
Najbliższe mecze ligowe zespołów Warty Poznań

Najbliższe mecze ligowe zespołów Warty Poznań [terminarz]

Derby na koniec sezonu i ostatnia szansa na przetrwanie w lidze. Nadchodzący weekend z udziałem kobiecej drużyny i drugiego zespołu Warty Poznań zapowiada się niezwykle emocjonująco!

WARTA POZNAŃ – KOBIETY
18. kolejka RED BOX IV ligi kobiet: AZS UAM II Poznań – Warta Poznań (niedziela, 13 czerwca, godz. 18; Poznań, ul. Zagajnikowa 9)
Na zakończenie sezonu piłkarki Warty Poznań zmierzą się w derbach z drugim zespołem UAM Poznań, który jest na 5. miejscu w tabeli. “Zielone” w poprzedniej kolejce zapewniły sobie miejsce na podium i mają szansę na wywalczenie wicemistrzostwa IV ligi kobiet.

Mecz odbędzie się z udziałem publiczności, wstęp wolny.

WARTA II POZNAŃ
12. kolejka Proeko IV ligi, grupa spadkowa: Warta II Poznań – GKS Dopiewo
(sobota, 12 czerwca, godz. 11; Grodzisk Wielkopolski, ul. Powstańców Chocieszyńskich 52)
Zawodnicy Warty II Poznań w przedostatnim ligowym meczu będą rywalizowali z GKS Dopiewo, który w tym sezonie nie odniósł żadnego zwycięstwa. Drużyna trenera Bartosza Majchrzaka musi walczyć o komplet punktów, żeby nie stracić szansy na utrzymanie się w lidze.

Mecz odbędzie się z udziałem publiczności. Wejście na stadion znajduje się przy kasie nr 1 od strony ul. Powstańców Chocieszyńskich. Wstęp wolny.

WARTA POZNAŃ AMP FUTBOL
Kolejny turniej Amp Futbol Ekstraklasy odbędzie się 26-27 czerwca w Bielsku-Białej, ale już w najbliższy weekend w Warszawie zostanie rozegrany Amp Futbol Cup z udziałem reprezentacji Polski, Ukrainy oraz Izraela. Do kadry niebiesko-żółtych został powołany Taras Sokoł, który na co dzień występuje w barwach Warty Poznań.