fbpx
Konrad Handzlik odszedł z Warty Poznań

Konrad Handzlik odszedł z Warty Poznań

Jedynie 4 mecze w pierwszym zespole Warty Poznań rozegrał Konrad Handzlik i po roku żegna się Klubem. 23-latek przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do GKS 1962 Jastrzębie. Dziękujemy za reprezentowanie zielono-białych barw!

Konrad Handzlik był pierwszym zawodnikiem, który trafił do Warty Poznań po jej awansie do PKO BP Ekstraklasy latem 2020 roku. Przeniósł się do Wielkopolski z Olimpii Grudziądz i podpisał kontrakt na dwa sezony. W debiucie w ekipie „Zielonych” zaliczył asystę w meczu z Błękitnymi Stargard Szczeciński w Fortuna Pucharze Polski. Jesienią wystąpił jeszcze w 3 meczach ligowych, spędził w nich na boisku jedynie 44 minuty (plus 55 minut w pucharze).

W drugiej części sezonu tylko dwa razy znalazł się w kadrze meczowej zespołu trenera Piotra Tworka, ale nie zagrał już ani razu. Częściej występował w drużynie rezerw.

Po zakończeniu rozgrywek Konrad Handzlik trafił na listę transferową i mógł rozglądać się za nowym klubem. W czerwcu był na testach w Zagłębiu Lubin i wystąpił w jego barwach w meczu kontrolnym przeciwko Pogoni Szczecin, jednak nie otrzymał propozycji kontraktu.

W poniedziałek związał się z GKS 1962 Jastrzębie, czyli 14. zespołem w tabeli poprzedniego sezonu Fortuna 1 Ligi. Występował tam m.in. były gracz „Zielonych”, Jakub Apolinarski.

Konradzie, dziękujemy za ten wspólny czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze!