fbpx
Tryb oszczędności energii
Dostępność
  • ikona facebooka
  • ikona instagrama
  • ikona twittera
  • ikona youtube
  • ikona linkedin
  • ikona tiktok
Zdjęcie w tle
SPONSOR STRATEGICZNY logo sponsora strategicznego Enea AKADEMII WARTY POZNAŃ

Warta Poznań Spółka Akcyjna
ul. Jana Spychalskiego 34, 61-553 Poznań
T: +48 512 482 203 E: akademia@wartapoznan.pl

NIP: 783-167-64-94 REGON: 301775099 KRS: 0000394512

Nr konta: PKO BP: 78 1020 4027 0000 1602 1497 4853
IBAN: PL78 1020 4027 0000 1602 1497 4853
SWIFT: BPKOPLPW

Krótki opis działalności:

Akademia Warty Poznań realizuje treningi piłkarskie dla dzieci i młodzieży.

Warunki realizacji usługi:

Przedmiotem usług Akademii są szkolenia i treningi z zakresu rozwijania umiejętności gry w piłkę nożną.

Cennik:

Opłata miesięczna za zajęcia wynosi od 90 do 180 zł.

Sposób płatności:

Płatności za wszystkie programy szkoleniowe odbywają się online na podstawie otrzymanego linku do płatności lub rejestracji karty płatniczej.
Preferowaną formą płatności jest technologia płatności cyklicznych poprzez zapisanie tokenu karty płatniczej, co umożliwia okresowe i automatyczne pobieranie składek. Klienci mogą skorzystać z płatności jednorazowych (płatność kartą, przelew lub płatność BLIK).
Wyłączenie płatności cyklicznych następuje poprzez napisanie wiadomości na adres mailowy akademia@wartapoznan.pl z prośbą o usunięcie tokenu karty.

Polityka zwrotów:

Zwroty są możliwe na podstawie reklamacji klienta rozpatrywanej indywidualnie, zgodnie z regulaminem danego programu, który każdy uczestnik podpisuje w wersji papierowej przed przystąpieniem do szkolenia w danym programie.

Polityka reklamacji:

Reklamacje są możliwe na podstawie złożenia przez klienta reklamacji dot. całości lub części realizacji usługi, która to reklamacja rozpatrywana jest indywidualnie, zgodnie z regulaminem danego programu, który każdy uczestnik podpisuje w wersji papierowej przed przystąpieniem do szkolenia w danym programie. Jej złożenie jest możliwe drogą mailową pod adresem akademia@wartapoznan.pl, a jej rozpatrzenie trwa 30 dni.

Polityka ochrony danych osobowych:

W celu zapisu dziecka należy wyrazić zgodę na przechowywanie i przetwarzanie podanych danych osobowych. Zgoda wyrażana jest przy podpisaniu formularza uczestnictwa.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz jest niezbędnym warunkiem uczestnictwa w programach szkolenia. Informujemy, że każdemu Klientowi przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Złoty certyfikat

Partner techniczny

Sponsorzy Akademii

Partnerzy Akademii

Przewoźnik Akademii