fbpx

Hit w Łodzi. Zapowiedź spotkania z ŁKS-em

W hicie 28-kolejki drugiej ligi naprzeciw siebie staną zespoły znajdujące się na drugiej i trzeciej pozycji w tabeli. W Łodzi ŁKS podejmie Wartę Poznań.

Zawodnicy z Łodzi obecnie plasują się tuż za Zielonymi w tabeli drugiej ligi. Łodzianie mają jedynie punkt straty do warciarzy, jednak ełkaesiacy mają do rozegrania jeden mecz zaległy. Po bardzo dobrej zeszłej rundzie w nowym roku gracze ŁKS-u grają w kratkę. Na sześć spotkań mają bilans dwóch remisów, dwóch wygranych, a także dwóch porażek. Ostatnia kolejka w wykonaniu łodzian była bardzo obfita w bramki, albowiem na wyjeździe pokonali oni Olimpię Elbląg aż 5:0.

Jeśli chodzi o mecze u siebie to łodzianie plasują się w środku takowego zestawienia. Sześć zwycięstw, cztery remisy oraz dwie porażki. Składa się to na 22 punkty zdobyte w Łodzi. Taka liczba oczek plasuje ełkaesiaków na 10 miejscu w tabeli gospodarzy.

Ostatni mecz między obiema ekipami obfitował w sporo walki, co przypomina nam liczba otrzymanych kartek w tym spotkaniu. Po stronie Warty napomniani zostali prawie wszyscy defensorzy – Kiełb, Kieliba, Dejewski, a także żółtą kartkę obejrzał Chopcia. Po stronie zespołu Łodzi dwie żółte, a w konsekwencji czerwoną obejrzał Patryk Bryła, a także żółty kartonik zobaczył Kamil Rozmus.

Początek spotkania ŁKS Łodź – Warta Poznań w piątek o godzinie 17:30. Spotkanie będzie transmitowane na stronie sport.tvp.pl