fbpx
Robert Janicki (Warta Poznań)

Robert Janicki podpisał nowy kontrakt z Wartą Poznań

Pomocnik Robert Janicki związał się umową z Wartą Poznań do końca czerwca 2021 roku. A to oznacza, że w drużynie zostaje jej najskuteczniejszy zawodnik minionego sezonu.

Jestem szczęśliwy. Bardzo się cieszę, że zostaję w Warcie Poznań na kolejne 2 lata – przyznaje zawodnik. – Półtora roku, które spędziłem w klubie, pozwoliło mi osiągnąć stabilizację. To był dla mnie dobry czas. Kiedy więc doszło do konkretnych rozmów na temat przedłużenia kontraktu z Wartą Poznań, nie zastanawiałem się długo nad przyjęciem propozycji i złożeniem podpisu.

W minionym sezonie Fortuna 1. Ligi Robert Janicki był z pięcioma zdobytymi bramkami najlepszym strzelcem „Zielonych”. Miał też 7 asyst, najwięcej w całym zespole. 22-letni, ofensywny pomocnik wystąpił w 30 meczach ligowych, których 23 razy wychodził w podstawowym składzie.

Robert Janicki rozpoczął w tym tygodniu przygotowania do nowego sezonu ligowego. – W klubie jest nowy trener, Piotr Tworek i z wielkimi nadziejami przystępuję do treningów przed kolejnym sezonem w Warcie Poznań – przyznaje piłkarz „Zielonych”.