fbpx
Akademia Warty Poznań

Akademia Warty Poznań – dane kontaktowe trenerów

Dyrektorem Akademii Warty Poznań jest Wojciech Tomaszewski.
Z dyrektorem można się skontaktować telefonicznie: 502 222 393 oraz mailowo: w.tomaszewski@wartapoznan.pl

Przedstawiamy listę trenerów Akademii Warty Poznań w sezonie 2020/2021 wraz z ich danymi kontaktowymi.

Kadry szkoleniowe – Akademia Warta Poznań na sezon 2020/2021
Zespół A1 – rocznik 2002/2003

I Trener: Przemysław Bereszyński – tel: 602 243 657; e-mail: p.bereszynski@wartapoznan.pl
II Trener: Marcin Winiecki – tel: 693 220 460; e-mail: m.winiecki@wartapoznan.pl

Zespół B1 – rocznik 2004

I Trener: Kamil Szulc – tel: 517 742 103; e-mail: k.szulc@wartapoznan.pl
II Trener: Łukasz Goiński – tel: 607 728 021; e-mail: l.goinski@wartapoznan.pl

Zespół B2 – rocznik 2005

I Trener: Albert Gośliński; – tel: e-mail: a.goslinski@wartapoznan.pl
II Trener: Mateusz Zawalski – tel: 723 941 431;e-mail: m.zawalski@wartapoznan.pl

Zespół C1 – rocznik 2006

I Trener: Paweł Kalinowski – tel: 605 058 040; e-mail: p.kalinowski@wartapoznan.pl
II Trener: Wojciech Janicki – tel: 504 007 233; e-mail: w.janicki@wartapoznan.pl

Zespół C2 – rocznik 2007

I Trener: Jakub Budych – tel: 605 919 591; e-mail: j.budych@wartapoznan.pl
II Trener: Kostas Milonas – tel: 515 649 571; e-mail: k.milonas@wartapoznan.pl

Zespół D1 – rocznik 2008

I Trener: Daniel Ledzion – tel: 605 585 696; e-mail: d.ledzion@wartapoznan.pl
II Trener: Bartosz Bejma – tel: 510 648 529; e-mail: b.bejma@wartapoznan.pl

Zespół D2 – rocznik 2009

I Trener: Adam Galas – tel: 509 155 977; e-mail: a.galas@wartapoznan.pl
II Trener: Miłosz Nowik – tel: 721 139 321; e-mail: m.nowik@wartapoznan.pl

Zespół E1 – rocznik 2010

I Trener: Bartosz Tomaszewski – tel: 660 714 337; e-mail: b.tomaszewski@wartapoznan.pl
II Trener: Piotr Mydlikowski – tel: 797 581 105; e-mail: p.mydlikowski@wartapoznan.pl

Zespół E2 – rocznik 2011

I Trener: Piotr Schulze – tel: 608 067 079; e-mail: p.schulze@wartapoznan.pl
II Trener: Wiktor Kopczyński – tel: 883 010 994; e-mail: w.kopczynski@wartapoznan.pl

Zespół F1 – rocznik 2012

I Trener: Wojciech Sysiak – tel: 511 624 444; e-mail: w.sysiak@wartapoznan.pl
II Trener: Michał Gościniak – tel: 693 458 961; e-mail: m.gosciniak@wartapoznan.pl

Zespół F2 – rocznik 2013

I Trener: Michał Gościniak – tel: 693 458 961; e-mail: m.gosciniak@wartapoznan.pl
II Trener: Wojciech Sysiak – tel: 511 624 444; e-mail: w.sysiak@wartapoznan.pl

Zespół G1 – rocznik 2014/2015

I Trener: Wiktor Kopczyński – tel: 883 010 994; e-mail: w.kopczynski@wartapoznan.pl

Zespół dziewczyn – roczniki 2004/2005/2006/2007

I Trener: Anna Jankowska – tel: 661 413 205; e-mail: a.jankowska@wartapoznan.pl

Zespół dziewczyn – roczniki 2008/2009/2010

I Trener: Violetta Biegańska – tel: 727 911 001; e-mail: v.bieganska@wartapoznan.pl
II Trener: Łukasz Nowak – tel. 695 928 631; e-mail: l.nowak@wartapoznan.pl

Zespół dziewczyn – roczniki 2011/2012/2013

I Trener: Łukasz Nowak – tel. 695 928 631; e-mail: l.nowak@wartapoznan.pl

Szkoła bramkarzy Warty Poznań

Łukasz Maćkowiak – tel: 519 827 227; e-mail: l.mackowiak@wartapoznan.pl
Artur Topolski – tel: 601 765 382; e-mail: a.topolski@wartapoznan.pl


 

Nabór do Warty Poznań – wypełnij formularz

Należy wypełnić wszystkie pola formularza. Jeśli w przypadku młodszych zawodników i zawodniczek nie ma informacji na temat obecnego klubu i poprzednich klubów, prosimy wpisać BRAK.









    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Warta Poznań Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu przy ul. Droga Dębińska 12, 61-555 Poznań, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu i zakresie niezbędnym do realizacji niniejszego zgłoszenia.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Warta Poznań Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu przy ul. Droga Dębińska 12, 61-555 Poznań, moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu marketingowych (zgoda opcjonalna).