43aspect
Akademia Warty Poznań

Akademia Warty Poznań – dane kontaktowe trenerów

Dyrektorem Akademii Warty Poznań jest Wojciech Tomaszewski. Funkcję tę będzie sprawował od 1 września 2019 roku.
Z dyrektorem można się skontaktować telefonicznie: 502 222 393 oraz mailowo: w.tomaszewski@wartapoznan.pl

Przedstawiamy również listę trenerów Akademii Warty Poznań w sezonie 2019/2020 wraz z ich danymi kontaktowymi.

Kadry szkoleniowe – Akademia Warta Poznań na sezon 2019/2020

 

Zespół A1 – rocznik 2001/2002
Przemysław Bereszyński – tel: 602 243 657; e-mail: p.bereszynski@wartapoznan.pl
Marcin Winiecki – tel: 693 220 460; e-mail: m.winiecki@wartapoznan.pl

 

Zespół B1 – rocznik 2003
Bartosz Majchrzak – tel: 691 170 313; e-mail: b.majchrzak@wartapoznan.pl
Albert Gośliński; – tel:  e-mail: a.goslinski@wartapoznan.pl

 

Zespół B2 – rocznik 2004
Wojciech Janicki – tel: 504 007 233; e-mail: w.janicki@wartapoznan.pl
Mateusz Zawalski – tel: 723 941 431;e-mail: m.zawalski@wartapoznan.pl

 

Zespół C1 – rocznik 2005
Kamil Szulc – tel: 517 742 103; e-mail: k.szulc@wartapoznan.pl
Łukasz Goiński – tel: 607 728 021; e-mail: l.goinski@wartapoznan.pl

 

Zespół C2 – rocznik 2006
Wojciech Martinek – tel: 695 170 965; e-mail: w.martinek@wartapoznan.pl
Bartosz Bejma – tel: 510 648 529;e-mail: b.bejma@wartapoznan.pl

 

Zespół D1 – rocznik 2007
Jakub Budych – tel: 605 919 591; e-mail: j.budych@wartapoznan.pl
Hubert Pilarski – tel: 733 661 347; e-mail: h.pilarski@wartapoznan.pl
Albert Gośliński

 

Zespół D2 – rocznik 2008
Kostas Milonas – tel: 515 649 571; e-mail: k.milonas@wartapoznan.pl
Bartosz Bejma
Mateusz Zawalski

 

Zespół E1 – rocznik 2009
Adam Galas – tel: 509 155 977; e-mail: a.galas@wartapoznan.pl
Miłosz Nowik – tel: 721 139 321; e-mail: m.nowik@wartapoznan.pl

 

Zespół E2 – rocznik 2010
Bartosz Tomaszewski – tel: 660 714 337; e-mail: b.tomaszewski@wartapoznan.pl

 

Zespół F1 – rocznik 2011
Piotr Schulze – tel: 608 067 079; e-mail: p.schulze@wartapoznan.pl
Wojciech Martinek

 

Zespół F2 – rocznik 2012
Wojciech Sysiak – tel: 511 624 444; e-mail: w.sysiak@wartapoznan.pl

 

Zespół G1 – rocznik 2013/2014
Hubert Pilarski – tel: 733 661 347; h.pilarski@wartapoznan.pl
Piotr Schulze